Okrutny lincz internautów na kilkuletniego synka Soboty. W obronie dziecka rapera stają jego fani

Raper Sobota z synem

Raper Sobota z synem

Internauci linczują kilkuletniego synka Soboty

Wydawać by się mogło, że w środowisku hiphopowym rasizm, szczególnie wobec czarnoskórych osób, to absurdalne zjawisko. Ten nurt wywodzi się właśnie od Afroamerykanów, do czego świadomi słuchacze podchodzą z szacunkiem. Tymczasem spora część fanów Soboty pokazała swoje karygodne oblicze, zostawiając dziesiątki bezlitosnych komentarzy pod adresem kilkuletniego synka rapera. Ukochana Soboty jest Afroamerykanką, mają ze sobą jedno dziecko.

Sobota opublikował zdjęcie z synem podpisując je:

Jaki ojciec taki syn 

Jednak komentarze pod zdjęciem dalekie były od tych, których moglibyśmy się potencjalnie spodziewać. Nie zabrakło natomiast agresji, nienawiści, ataków, rasizmu i innych gorszących zachowań. Pocieszający jest fakt, że spora grupa fanów rozpoczęła kontratak, walcząc z hejterami i wytykając im ich niewiedzę. 

Na szczęście najbardziej gorszące komentarze na profilu Soboty zaczęły znikać. To nie pierwsza tego typu sytuacja. Analogiczna miała miejsce, kiedy raper zdecydował się wrzucić na swój profil zdjęcie z partnerką. Po tamtej sytuacji gościł między innymi w programie Pytanie na Śniadanie, gdzie wypowiedział się na temat zjawiska rasizmu z Polsce.

Z internetowymi hejterami od wielu lat stara się walczyć również Jarosław Kuźniar. Dziś ruszyła kontrowersyjna kampania, która ma na celu przeciwdziałanie szerzeniu nienawiści w sieci.

Zobacz: Jarosław Kuźniar w ekstremalnie kontrowersyjnej kampanii rozlicza się z hejtem w Internecie. Padają ostre obelgi

Raper Sobota z synem

Raper Sobota z synem

Raper Sobota z synem

Raper Sobota z synem

 

 


Komentarze

  • Gość pisze:

    Zjeby dziecko szykanują.., nie dziwię się Sobocie że z nimi cisnął, przecież wiadomo że za swoje dziecko ojciec serce odda..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×