Meghan Markle ma wielkie ambicje. Żona Harry’ego już niedługo może objąć funkcję, która zapewni jej wielką władzę

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan i Harry niedawno pojawili się na okładce Time'a. Okazuje się, że zdjęcie ma głębsze przesłanie i ukrywa sensacyjny sekret. Jaki?

Na początku 2020 roku Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Zgodnie z porozumieniem, jakie zawarli z królową Elżbietą II, swoje obowiązki wypełniali do końca marca. Potem przenieśli się za ocean. Kupili posiadłość, która jest położona w otoczeniu gwiazd, w Montecito w Kaliforni. Powoli układają sobie życie z dala od zgiełku mediów, przed którym uciekali, jak wynika z kilku wywiadów udzielonych przez Sussexów.

Jednak najnowsze doniesienia tabloidów wcale nie wskazują na to, że Meghan ma zamiar zawsze unikać prasy. Niedawno małżonkowie wzięli udział we wspólnej sesji. Pojawili się na okładce magazynu Time, który opublikował listę 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Sussexowie również znaleźli się w tym rankingu. To właśnie zdjęcie z czołówki gazety ma ukrywać sensacyjne przesłanie i do tego dokładnie zdradzać plany Markle. Będziecie zadziwieni, jakie ambicje ma żona Harry’ego.

Okładka Time’a z Meghan i Harym ukrywa sensacyjny sekret

Podczas gdy wielu krytyków internetowych szybko zauważyło, że książę Harry wydawał się dziwnie schowany za swoją żoną, Meghan Markle, na okładce ich Time, gdzie pojawili się w 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie, znawcy twierdzą, że poza była dokładnie przemyślana i nie ma tam żadnego przypadku.

Spójrz na pozę mocy i strój zwycięzcy. Nie popełnij błędu, to Meghan wkraczająca w nową erę. Niewzruszenie patrzy na karierę polityczną – prezydenturę, jeśli tylko zechce. Stylizacja i ustawienia zdjęć zostały celowo zaplanowane, aby pokazać, że Meghan jest potęgą, a Harry jest aktorem wspierającym. I dokładnie tak będzie, jeśli pójdzie do polityki – mówi informator.

Wygląda na to, że Meghan ma wielkie ambicje, a okładka TIME’a ukrywa sensacyjny sekret. Widzielibyście Meghan w roli prezydenta Stanów Zjednoczonych?


Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Meghan Markle i książę Harry bohaterami mema

Meghan Markle i książę Harry bohaterami mema

Meghan Markle

Meghan Markle

Komentarze

 • Gość pisze:

  Rany co za bzdury, jaki przekaz. Czy Harry ma stać przed Meghan jak w jego rodzinie gdzie miejsce kobiety jest dwa kroki za mężczyzną. Wiadomo, że Meghan jest przewodnikiem i przy niej Harry uczy się jak funkcjonować w normalnym świecie. I bardzo dobrze, że trafił na Meghan. Kiedy skończył 18 lat, planował że odejdzie z rodziny, bez takiej Meghan by sobie nie poradził.

 • Lizak pisze:

  Powodzenia życz komuś a tobie dobro się wruci

 • GośćJanka pisze:

  Ten pustak chyba do reszty zwariował. Ona skończy tak jak żona rybaka w bajce ” O rybaku i złotej rybce ” na 100% tak będzie !!!

 • Jola pisze:

  To chyba żart….ona i prezydentura…

 • Tolaf pisze:

  Najwyższy czas aby kobiety przejęły eladzr nad światem, bo ten który jest rządzony przez mężczyzn jest ch*jowy! Państwo wysysa podatki, opłaty, bykowe, za posiadanie psa, za to że pracujesz, za to że masz mieszkanie. 8 godzinny dzień pracy, mi może możnaby zrobić pewne rzeczy w 5-6 h, ale po 8 h nie masz już czasu na myślenie, samorozwój… w to im graj! Dalej szkoła i system który zabija młode talenty, pasje, który wmówi ci ze jesteś nikim. A jak uczysz się dobrze ze wszystkiego to na koniec okazuje się że jesteś magistrem bez pomysłu na życie za 3500 brutto. A twój kolega który kładzie płytki zarabia 3 razy tyle. Na dokładkę Kościół wmówi ci ze ledwo wyszedłes z macicy, nic jeszcze nie widziałeś a już jesteś grzesznikiem. Ze kobiety są słabymi, złymi kusicielkami, co najwyżej do rodzenia dzieci i gotowania i sprzątania u księdza.
  Więc jeśli Megan jest postępowa i chce zmian to tego jej życzę! Niech działa, bo skostniala Brytyjska monarchia jedynie podtrzymuje stereotypy i obecny system.

 • antonina pisze:

  Cooo, będzie fryzjerką???

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×