Dziarma dodała zdjęcie, które wywołało kontrowersje. W emocjonalnym nagraniu rozprawia się z hejterami

Dziarma

Dziarma

DZIARMA padła ofiarą hejtu. Wszystko przez najnowsze zdjęcia, które opublikowała. Raperka nie pozostawiła tego bez komentarza i w mocnych słowach rozprawiła się z obserwatorami.

DZIARMA dała się poznać publiczności w 2012 roku, kiedy pojawiła się na castingu w programie Mam talent. W telewizyjnym show dotarła do półfinału, co jej nie wystarczało. Dwa lata później próbowała więc swoich sił w programie X Factor. Decyzją Ewy Farnej wokalistka wróciła do domu i nie dostała się do odcinków na żywo.

W tej samej edycji brały udział inne artystki m.in.: Marta Bijan oraz Daria Zawiałow. Agata jakiś czas temu w podcaście z Żurnalistą wróciła do wspomnień z programu i zarzuciła Darii, że ta śpiewa i wygląda dokładnie tak, jak wokalistka, o której mówiła wtedy, że ją inspiruje. 24-latka słynie z ciętego języka, o czym przekonali się jej obserwatorzy.

Pomimo tego, że w talent show zaprezentowała swój talent przeszło 9 lat temu, nie udało jej się wydać pełnego albumu. W 2019 roku w serwisach streamingowych pojawiła się jej EP-ka z pięcioma utworami. DZIARMA w ostrych zdaniach, rapuje o dzisiejszym wizerunku kobiet i wyraża niezgodę na dalsze takie traktowanie.

Wczoraj na swoim profilu na Instagramie zamieściła nowe zdjęcie. Pozuje na nim w mocno wyciętych stringach oraz kurtce, która ledwo zasłania jej piersi. Pojawiło się mnóstwo opinii, w których internauci komentowali jej „niezdrowy wygląd”:

  • Widoczne żebra nie są sexy
  • szanuj się trochę
  • oho chyba troche ciszej o dziarmie bo znowu zaczyna nabijać publike świecąc gołą dupą

DZIARMA walczy z body shamingiem

Raperka nie pozostawiła tego bez komentarza. Nagrała stories, w którym zbiorowo odpowiedziała na tego typu komentarze:

Wszystkie kobiety są piękne, niezależnie od tego ile ważą i jaki content dodają. To w jaki sposób pokazują swoje ciało – to jest tylko i wyłącznie ich sprawa. Szczególnie faceci niech zamkną r*j i nie wypowiadają się na ten temat. Dajcie se ku**a spokój i dajcie nam, kobietom spokój. Bądźmy chude, bądźmy przy kości, bądźmy ku**a jakie tylko chcemy. Bylebyśmy były szczęśliwe, tym się zainteresujcie lepiej – grzmiała.

Dodała także, że taki hejt może źle wpłynąć na inne osoby, które mają problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi ciała:

Zanim cokolwiek skomentujecie, zastanówcie się nad tym „czy może ta dziewczyna przeszła jakąś drogę z tym ciałem? może jest chora na przykład?” więc mam nadzieję, że mimo, że standardy piękna ciągle się zmieniają, to jeden standard piękna będzie super trendy jak najdłużej. Mówię o szczęściu u kobiet, akceptacja u kobiet, pewno siebie u kobiet. Mam nadzieję, że komentujący hejterzy też zdobędą tą pewność siebie, którą mam ja. Nie pozwalajcie nikomu oceniać waszej moralności, komuś kto Was ku**a nie zna.

Przyznała, że ma problemy genetyczne, jeśli chodzi o zwiększenie swojej wagi:

Moja tusza to genetyka nie wybór. Sorry, ale nie będę na siłę tyła żeby zaakceptowało mnie społeczeństwo. Całe życie jestem szczupła. Tak samo cała moja rodzina.

Na koniec zapytała, czemu nie może być po prostu sobą?


DZIARMA o body shamingu

DZIARMA o body shamingu

DZIARMA o body shamingu

DZIARMA o body shamingu

DZIARMA o body shamingu

DZIARMA o body shamingu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×