Szukaj

Cezary Pazura o pandemii koronawirusa: „Spowodowała strach, lęk, niepokój o przyszłość”. Jak poradził sobie finansowo?

Cezary Pazura

Cezary Pazura

Cezary Pazura nigdy nie mógł narzekać na brak zawodowych propozycji. Aktor jednak na własnej skórze odczuł kryzys związany z pandemią koronawirusa. Jak przetrwał ciężki czas?

Cezary Pazura to aktor z ogromnym dorobkiem artystycznym. W świecie filmów i seriali jest obecny od kilku dekad, a widzowie pokochali go za jego komediowe wcielenia. Wielkim komercyjnym sukcesem okazał się dla niego film Kiler, który doczekał się także swojej kontynuacji. Pazura nigdy nie mógł narzekać na brak zleceń, a jego zawodowy kalendarz zawsze pękał w szwach. Ostatnio jednak na własnej skórze odczuł lęk związany z brakiem pracy.

Pandemia koronawirusa dała się wszystkim we znaki. Zaraza wywołała ogólnoświatowy kryzys, który dotknął większość gałęzi gospodarki. Nawet show-biznes nie uchronił się przed brakiem zleceń. Rząd wprowadzając kolejne obostrzenia, zastosował też szereg restrykcji, które mocno ograniczyły działalność kin, teatrów oraz zdjęcia na planach filmów i seriali. Na kilka długich miesięcy wszystko stanęło w miejscu. Wielu aktorów zaczęło z dnia na dzień martwić się o swoją przyszłość. Jedna z takich gwiazd był między innymi Cezary Pazura.

Cezary Pazura o swoich finansach w czasie pandemii

Aktor od wielu lat jest mężem Edyty, z którą wychowuje troje dzieci. Ma też starszą córkę z pierwszego małżeństwa. Nie można się zatem dziwić, że kryzys wywołał u niego spory niepokój. Pazura udzielił wywiadu magazynowi Gala, w którym opowiedział o tym, jakie nastroje towarzyszyły mu w ostatnich miesiącach. Zdradził też, że w swoim życiu przeszedł dużo cięższy okres.

U mnie spowodowała naprawdę głęboki strach, lęk i niepokój o przyszłość, bo to jest przecież moja praca, to jest moje źródło dochodu, ale nie panikowałem. Powiedziałem mojej dużo młodszej żonie, że nie ma co panikować, bo przeżyłem stan wojenny i wtedy naprawdę było dużo, dużo, dużo ciężej niż teraz.

Sytuacja finansowa ojca czwórki dzieci nie była zbyt optymistyczna, ale nawet w dobie kryzysu wziętemu aktorowi udało się zdobyć kolejną rolę. Już 17 lutego zobaczymy go na antenie stacji TVN w nowym serialu Tajemnica zawodowa, gdzie zagra jedną z głównych ról.


Cezary Pazura z dziećmi, w tym z Anastazją

Cezary Pazura z dziećmi, w tym z Anastazją

Cezary Pazura - gwiazdy DDTVN

Cezary Pazura - gwiazdy DDTVN

Edyta i Cezary Pazura – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Edyta i Cezary Pazura – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×