Szukaj

Córka Kate Moss wyrosła na piękność nie z tej ziemi! Świat mody padł przed nią na kolana! My też!

Kate Moss pochwaliła się swoją córką! Lila Moss wygląda fenomenalnie i ma już za sobą kilka poważnych sesji zdjęciowych. Kiedy upomną się o nią największe agencje na świecie? Mama na pewno będzie surowym jurorem, bo zna się na modelingu jak nikt inny.

Kate Moss jest bardzo dumna ze swojej ukochanej córki. 17 letnia Lila Moss z roku na rok staje się coraz bardziej podobna do swojej mamy. Dziewczynka jest już prawie tego samego wzrostu co Kate Moss. Ma długie nogi, szczuplutką sylwetkę i przepiękne rysy twarzy. Czy tak, jak sławna mama, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie rozpocznie karierę i będzie spacerować po wybiegu?

Lila Moss zostanie modelką?

Bez wątpienia Lila Moss pójdzie w ślady mamy i rozpocznie karierę modelki przechadzając się po wybiegu w strojach od najsławniejszych projektantów. Od pewnego czasu zaczęły się o nią upominać agencje modelek. Kate jednak nie chciała aby córka zaczęła pracę w tak młodym wieku. Moss sama zaczęła swoją przygodę z modelingiem już jako 14- latka i doskonale wie z czym się to wiąże. Jakiś czas temu zrobiła jednak wyjątek i Lila została twarzą marki Marc Jacobs Beauty. To było jej pierwsze tak poważne zlecenie i to dla marki, która jest na rynku od wielu lat.

Ojcem dziewczynki jest dziennikarz Jefferson Hack, który zaczął spotykać się z jej mamą w 2001 roku. Kate Moss poznała go podczas wywiadu dla magazynu Dazed and Confused. Choć ich związek nie przetrwał próby czasu to pozostają w bardzo przyjacielskich relacjach i wspólnie wychowują córkę, która jak widać wyrosła na piękną kobietę!


Kate Moss i Lila Moss - Instagram

Kate Moss i Lila Moss - Instagram

Kate Moss i Lily Rose we wspólnej sesji

Kate Moss i Lily Rose we wspólnej sesji

Lila Moss - Instagram

Lila Moss - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×