Ojciec Radosława Majdana nieoczekiwanie wyjawił swój sekret! Już wiadomo co myśli o Małgorzacie Rozenek

Radosław Majdan ojciec Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan ojciec Małgorzata Rozenek

Ojciec Radosława Majdana uwielbia Małgorzatę Rozenek

Piękna Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ostatnio należą do najgorętszych par polskiego show-biznesu. Przypomnijmy, że małżonkowie wspólnie wychowują dwóch synów z poprzedniego małżeństwa Małgosi – 12-letniego Stasia i 8-letniego Tadka, a obecnie marzą także o trzecim wspólnym potomku. Małgosia i  Radosław tworzą niezwykle udany i szczęśliwy związek, ich relacje mogą być przykładem wzorowej rodziny dla innych gwiazd i celebrytów.

Okazuje się, że Małgorzata może się pochwalić także fantastycznym kontaktem ze swoim teściem. W ostatnim czasie Rozenek udzieliła krótkiego wywiadu dla Faktu, w którym wyjawiła, że ojciec Radosława jest nią wręcz zachwycony!

Teść jest Małgosi bardzo wdzięczny, za to, że całkowicie odmieniła życie Radosława. Podczas wywiadu, gwiazda TVN opowiedziała sytuację, która niedawno miała miejsce w jej rodzinie. Otóż podczas wspólnej kolacji z teściami, ojciec Majdana pozwolił sobie na nieoczekiwane wyznanie:

Tata z mamą Radosława przyjechali do nas do domu. Mieliśmy kolację z dziećmi, biegały psy. W pewnym momencie tata Radka tak na mnie popatrzył i mówi: „Małgosiu, chciałbym ci bardzo podziękować za to, jaki dom stworzyłaś mojemu synowi”. Bardzo się wtedy wzruszyłam, to było niezwykle miłe – powiedziała Rozenek w rozmowie z tabloidem.

 Jesteśmy pod wrażeniem szczerego wyznania teścia. A Wy?

Małgorzata Rozenek pochwaliła się wynikami oglądalności “Iron Majdan”. Padł rekord oglądalności!

Mocne! Radosław Majdan niechcący uderzył Małgorzatę Rozenek w “Iron Majdan”! Polała się krew [WIDEO]

Dorota Gardias gorzko oceniła “Iron Majdan”. Nie jest przekonana do reality-show Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana [WIDEO]


Radosław Majdan z rodzicami

Radosław Majdan z rodzicami

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan promują program Iron Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan promują program Iron Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek – Targi Paznokci 2018

Małgorzata Rozenek – Targi Paznokci 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×