Ojciec nie oszczędza ciężarnej Joanny Opozdy. Nazwał ją oszustką i upublicznił wyciąg z konta. Internauci: „Widać, że przerobione”

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda po raz kolejny padła ofiarą ataku ojca. Mężczyzna twierdzi, że po wypadku na Madagaskarze nie otrzymał od niej finansowego wsparcia. Przedstawił dowody.

Antek KrólikowskiJoanna Opozda są małżeństwem od sierpnia. Krótko o tym zakochani poinformowali, że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Z uwagi na to, że aktorka ciężko znosi ciążę, na kilka tygodni usunęła się w cień i zrezygnowała z pracy. W przeciwieństwie do koleżanek z branży przeżywa ten czas z dala od blasku fleszy, a mediom oraz fanom podaje szczątkowe informacje na temat tego, jak obecnie wygląda jej życie. Zdradziła jednak, że wspólnie z mężem oczekują narodzin syna, dla którego wybrali imię Vincent.

Mimo że gwiazdorska para z niecierpliwością wyczekuje dziecka, ten czas upływa im pod znakiem ogromnego stresu. Wszystkiemu winien jest konflikt z ojcem Joanny, Dariuszem, który w ostatnim czasie bardzo się zaognił. Antek zaledwie kilka dni temu opowiedział na Instagramie, że podczas próby wejścia do mieszkania teściowej doszło do strzelaniny. Na szczęście obyło się bez rannych, jednak cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie.

Emocje jeszcze do końca nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Zaraz pokaże wam tutaj, jak byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju – mówił na Instagramie.

Póki co nie widać końca rodzinnej kłótni. Ojciec aktorki przedstawia w sieci kolejne fakty pogrążające jego bliskich.

Ojciec Joanny Opozdy twierdzi, że został okradziony po wypadku na Madagaskarze

Pan Dariusz nie potrafi przejść obojętnie obok całej tej sytuacji. Wyciąga na światło dzienne coraz to nowsze dowody mające pogrążyć jego bliskich. W rozmowie z Faktem zdradził, że podarował swoim córkom dwa apartamenty w Warszawie, które chce teraz odzyskać, ponieważ w jego ocenie Asia i Aleksandra, zachowały się wobec niego niewdzięcznie.

Może źle zrobiłem. Może za dużo dawałem. One nie zasługują na moją dobroć. Uważam, że jak wezmą się w końcu za pracę, zrozumieją, że na mieszkanie, aby je mieć, trzeba wcześniej zarobić. Ode mnie nie będzie już więcej prezentów – powiedział gazecie.

W sierpniu mężczyzna publicznie zarzucił żonie i córkom, że te nie chcą mu pomóc finansowo po tym, jak uległ groźnemu wypadkowi na Madagaskarze. Teraz wrócił do tej sprawy i na Instagramie udostępnił zdjęcie potwierdzenia wykonania przelewu, który ma być dowodem na to, że został okradziony.

Pamiętacie Państwo jak moja córka twierdziła, że wysłała mi 21go sierpnia swoje pieniądze na lot ratujący mi życie??? Było to kłamstwo!!! Oto dowód. Oświadczam Wam, że te pieniądze tego dnia zostały mi skradzione z mojego rachunku i przelane rachunek Joanny Opozdy. Ja tych pieniędzy wtedy nie otrzymałem. Pieniądze te mogły, gdyby ich nie ukradła zostać przelane na rachunek, do którego miałem dostęp i uratowałyby mi zdrowie i nogę.

Pan Dariusz nie szczędził obelg pod adresem córki i jej matki oraz zarzucił im, że obie skłamały.

Oszustka wraz z moją żoną Małgorzatą twierdziła publicznie, wydając oświadczenie, że przelały mi ich pieniądze, informacja ta była kłamstwem podanym w mediach. Taka jest prawda.

Pod wpisem w mig zaroiło się od komentarzy. Internauci nie kryją swojego oburzenia. Jeden z nich zarzucił nawet, że dokument nie jest prawdziwy, ponieważ dostrzegł pewne niespójności.

 • Niech już Pan ta córkę zostawi w spokoju…. ile można….. nękać kobietę w ciąży. Brak słów…. jak tak można krzywdzić rodzinę.
 • Nie rozumiem takiego poniżania samego siebie i robienia z siebie ofiary, każdy jest kowalem własnego losu.
 • O wnuku Pan pomyślał czy tylko o pieniądzach?
 • Nie pierz brudow w internecie.
 • Darowałby pan córce już stresów i nerwów.
 • Przecież to podrabiane… weź się gościu nie ośmieszaj….. na lot na madagaskarze.

Myślicie, że po apelu fanów ojciec Joanny Opozdy przestanie publicznie prać brudy?


Dariusz Opozda - potwierdzenie przelewu

Dariusz Opozda - okładka Fakt 14.01.2022

Dariusz OpozdaDariusz Opozda

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mówcie co chcecie ale facet mówi prawdę, a one robią z siebie ofiary losu i wykorzystują ciąże i te wszystkie bzdety wymyślają. Facet może nie idealny ale każdy z nas ma wady. Wesele też zrobiły za pieniądze ojca. Gość musi sie bronić żeby te wyrachowane kobiety nie puściły go z torbami i nie okradły że wszystkiego do reszty,

 • Gośćlolita pisze:

  Chwali się kuferkiem złota dość sporych rozmiarów, pensjonatami, posiadłościami, hotelem na Madagaskarze a żebrze od córki i byłej żony! Drań jakich mało czy pospolity idiota?

 • Gośćhjj pisze:

  Dupek , który nie zasługuje by mieć dzieci! Do poerdla z nim!

 • Gość pisze:

  Czego się dziwicie. Może i facet jest szurniety, ale to jego napadli, valy czas rodzinka go w mediach obsmarowuje, Królikowski się wdoi i troi w mediach, żeby wszystkich przekonać, że facet powinien siedzieć, a to on z siostrą, teściowa, szwagierka i wynajętymi karkami napadli na jego dom.
  Oni mają rozdzielność majątkowa, jak pisał i kobiety zwinęły mu kasę, ktora po złożeniu zawiadomienia na policję, zwróciły.
  Jeżeli caly czas jadą mu koło d… y, to koleś się broni.
  Swoja droga pamiętam jak Królikowski brał nagly slub i komentowano, że Opozda w ciąży, to Antek w bardzo niewybredny sposób straszyl ludzi pozwami. Królikowski mieszka w mieszkaniu darowanym przez teścia, a potem na niego napada i straszy więzieniem.
  Tam wszyscy są siebie warc.

 • Anna pisze:

  Co za wstrętny typ z tego Pana Opozdy. Brak słów na określenie jego zachowania. Szczerze współczuję rodzinie .

  • GośćAnkaaaa pisze:

   A skąd Ty wiesz kto ma rację i jaka jest prawdą, nie znasz prawdy to siedź cicho…

 • Gość pisze:

  Głupi psychol. Nęka kobietę w ciąży. Ch.j, nie ojciec. Zerwać kontakt, sprzedać mieszkanie i zablokować numer. Zdrówka dla maluszka.

  • GośćAnkaaaa pisze:

   A po co ona tam poszła będąc w ciąży, jak jest się w takim stanie to się siedzi w domu na czterech literach a nie szuka się wrażeń, naraziła siebie i swoje dziecko…

 • Gość pisze:

  wierzę mu …………………..

  • Gośćmarek pisze:

   Czy ktoś mi może wyjaśnić jak człowiek który pokazuje ogromną ilość złota i mógł nie mieć pieniędzy na przelot i na naprawę nogi? Nie rozumiem tego. Oswieccie mnie.

  • Gość pisze:

   No przecież mówił że go baby okradl, i mówił też żale jak złożył pozew, to zona mu złoto i kasę oddala, spisali dokument, i sprawę z sądu wycofał
   Ona ponoć wyprowadziła się z tego mieszkania w listopadzie, do tego mają rozdzielność majątkowa, on ma laskę, ona faceta, więc ta zbiorowa napasc mogla byc po złoto i kasę, ktore trzymał w domu, zresztą jak idiota.
   .

 • Gość pisze:

  Bardzo współczuję Joannie. No cóż rodziców się sobie nie wybiera. To wstrętny człowiek bez wstydu I honoru.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×