Ojciec Michaela Jacksona jest w ciężkim stanie. Rodzina twierdzi, że 88-latek umiera

Joseph Jackson umiera?

Joseph Jackson umiera?

Joseph Jackson umiera

W 9 rocznicę śmierci Michaela Jacksona świat obiegły smutne informacje dotyczące stanu zdrowia jego ojca. Jeśli wierzyć doniesieniom amerykańskiej prasy, Jospeh Jackson jest w bardzo ciężkim stanie, a „przed nim ostatnie dni życia”. O tym, co dolega mężczyźnie nie wie nikt poza lekarzami. Zakaz wglądu do dokumentacji medycznej ma nawet rodzina Jacksona, o czym powiedział syn mężczyzny – Jermaine.

88-letni Joseph Jackson od kilku miesięcy cierpi na nieuleczalną chorobę. W zeszłym tygodniu jego stan znacząco się pogorszył.  Nic więc dziwnego, że żona Katherine oraz córki Rebbie i Joh’Vonnie wraz z wnuczką Yashi Brown udały się do szpitala w Las Vegas, żeby odwiedzić chorego. Jaki jest jego stan?

Okazuje się, że nie zna go nawet najbliższa rodzina. W wywiadzie da Daily Star Jermaine przyznał:

Nikt nie wiedział, co się dzieje. Trzeba błagać i kłócić się o to, by zobaczyć własnego ojca. Boli nas to. Zwłaszcza, że nie powiedziano nam, gdzie jest i nie udało się uzyskać pełnego obrazu sytuacji na temat jego zdrowia. Nawet od lekarza. Moja mama niezwykle się tym martwi.

Rodzina sądzi, że mężczyzna cierpi na nieuleczalną chorobę:

Jest bardzo wątły. Nasza rodzina w tych ostatnich dniach jego życia musi być przy jego łóżku. To ostatnie życzenie każdych bliskich, którzy znaleźliby się w takiej sytuacji, że zastanawiają się co mu jest. Niektórzy ludzie myślą jednak, że wiedzą lepiej – dodaje Jermaine.

Podobno Joe zabronił lekarzom komentowania jego stanu zdrowia, nawet rodzinie. Ojciec Michaela obawia się, że jego dzieci, z którymi nie ma dobrego kontaktu, będą gotowi sprzedać wszystkie informacje o jego chorobie dla zyskania chwilowej popularności i pieniędzy.

Niesamowita symulacja. Tak dzisiaj wyglądałby Michael Jackson bez operacji plastycznych

Słynny fotograf Michaela Jacksona wyjawił skrywany przez lata sekret na temat płci gwiazdora! To dopiero zaskoczenie!

Grób Michaela Jacksona jest pusty! Matka gwiazdora ujawniła szokujące informacje na temat miejsca pochówku syna!


Joseph Jackson

Joseph Jackson

Joseph Jackson

Joseph Jackson

Michael Jackson i Lisa Marie Presley

Michael Jackson i Lisa Marie Presley

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×