Bezpieczeństwo ukochanego synka Meghan Markle i ksiecia Harry’ego jest zagrożone! Fani słodkiego Archiego są przerażeni!

Książę Harry i Meghan Markle z synem. Archie Harrison

Książę Harry i Meghan Markle z synem. Archie Harrison

Hrabia Arche urodził się 6 maja, jednak już pojawiły się pierwsze niepokojące informacje dotyczące bezpieczeństwa syna Meghan Markle. Księżna otrzymała ostrzeżenie od byłej żony swojego ojca.

Meghan Markle niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko, na świat przyszedł śliczny chłopiec o imieniu Archie, którego ojcem jest książę Harry. O narodzinach potomka brytyjskiej rodziny królewskiej świat dowiedziała się 6 maja, tego dnia opublikowano oficjalne oświadczenie, w którym nie uwzględniono jednak dziadka dziecka – ojca Meghan Markle, Thomasa Markle. Żona księcia Harry’ego nie utrzymuje kontaktów ze swoim ojcem, który nie był nawet na jej ślubie, prawdopodobnie dziadek także nigdy nie zobaczy swojego wnuka.

Mały Archie musi się pocieszyć babcią, bowiem Meghan Markle nie zamierza zmieniać swojego zdania. Ojciec Meghan, który odszedł od jej mamy obecnie sprawia sporo problemów. Mężczyzna bez zgody córki wypowiada się w mediach na jej temat, czerpiąc z tego korzyści finansowe. Sytuacja stała się poważna, gdy była żona ojca Meghan Markle ostrzegła księżną, obawiając się o bezpieczeństwo Archiego.

Thomas Markle, gdy dowiedział się z prasy o narodzinach wnuka skomentował ten fakt dla gazety The Sun

Niech Bóg pobłogosławi to dziecko, a ja życzę mu zdrowia i szczęścia. Gratuluję mojej czarującej córce Meghan Markle i księciu Harry’emu. Boże, chroń Królową – wyjawił Thomas Markle w gazecie The Sun

Meghan Markle i książę Harry zamierzają chronić swojego synka przed nieprzewidywalnym dziadkiem. Szczególnie teraz, gdy   pierwsza żona Thomasa – Roslyn zaapelowała  do księżnej Sussex w ostrych słowach.

Meghan, twój ojciec to zły człowiek, pijak, narkoman i dziwkarz. Nic nie robił, nocami znikał z kochankami. Strzeż Archiego przed tym typem! – ostrzega kobieta w Daily Mail

Kobieta twierdzo w kolejnym wywiadzie, że Thomas jest niebezpieczny i nigdy się nie zmieni.

Archie powinien być wychowywany w szczęśliwym domu. Thomas był okropnym ojcem, dlaczego więc teraz ma być wspaniałym dziadkiem dla Archiego? – mówiła.

Roselyn i ojciec Meghan – byli małżeństwem przez 11 lat, od 1964 roku. Zgodnie z jej relacjami Thomas spędzał czas w towarzystwie innych kobiet. Roselyn i Thomas mają dwoje dzieci: córkę Samanthę oraz syna Thomasa Markle Jr. W 1979 roku Thomas poślubił matkę Meghan – Dorię Ragland, z którą się rozstał w 1987 roku,  Meghan miała wówczas 6 lat.

Myślicie, że Thomas może być niebezpieczny?

 

Nieznane zdjęcia ze ślubu Harry’ego i Meghan Markle w sieci! Książęca para uczciła nimi pierwszą rocznicę!

Prawdziwe imię Meghan Markle wyciekło do mediów! O tym fakcie nikt wcześniej nie wiedział!

Jest oficjalne oświadczenie w sprawie porodu Meghan Markle! Jaką informację przekazała rodzina królewska?


Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×