Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Natalia Siwiec dopiero po roku pokazała mnóstwo zdjęć z okrągłym ciążowym brzuszkiem. Warto było czekać
Natalia Siwiec dopiero po roku pokazała mnóstwo zdjęć z okrągłym ciążowym brzuszkiem. Warto było czekać

Natalia Siwiec dopiero po roku pokazała mnóstwo zdjęć z okrągłym ciążowym...

Natalia Siwiec dopiero po roku pokazała mnóstwo zdjęć...

Wzruszona Anna Lewandowska złożyła rozczulające życzenia urodzinowe swojemu mężowi. Sama słodycz!
Wzruszona Anna Lewandowska złożyła rozczulające życzenia urodzinowe swojemu mężowi. Sama słodycz!

Wzruszona Anna Lewandowska złożyła rozczulające życzenia urodzinowe swojemu mężowi. Sama słodycz!

Wzruszona Anna Lewandowska złożyła rozczulające życzenia urodzinowe swojemu...

Całe Stany Zjednoczone emocjonują się piersiami Melanii Trump! Prawie rozerwały jej obcisły sweterek!
Całe Stany Zjednoczone emocjonują się piersiami Melanii Trump! Prawie rozerwały jej obcisły sweterek!

Całe Stany Zjednoczone emocjonują się piersiami Melanii Trump! Prawie rozerwały jej...

Całe Stany Zjednoczone emocjonują się piersiami Melanii Trump!...

Dziś wtorek, 21.08.2018

Dla ojca Meghan Markle nie ma żadnych granic! W paskudny sposób oszukał księcia Harry’ego

Meghan Markle, książę Harry, Thomas MarkleThomas Markle skłamał księciu Harry’emu

Meghan Markle, od kiedy została księżną Sussexu, z pewnością nie ma łatwego życia. Nie dość, że od tego momentu niemal każdy jej ruch śledzony jest przez media na całym świecie, dodatkowo nie może liczyć na wsparcie rodziny, która wydawać by się mogło, że czeka na odpowiedni moment, by skompromitować ją w prasie. Jakie informacje tym razem wyszły na światło dzienne?

Okazuje się, że Thomas Markle skłamał Harry’emu na dziewięć dni przed królewskim ślubem, twierdząc, że nie kontaktował się z żadnym z paparazzi. Mniej niż 48 godzin po rozmowie księcia z teściem, gazeta opublikowała zdjęcie z ustawki z Thomasem w roli głównej.

Jeden z fotografów Arthur Edwards w programie On Air with Duncan Larcombe wyjawił, że oczywiste jest to, że ojciec Meghan księcia Harry’ego współpracuje z fotografami:

Wiedzieliśmy, że ojciec zmawia się z paparazzi. Wszyscy w branży to wiedzą. Kiedy był w bibliotece, patrzył na ekran telewizora i zdarzało się, że wyglądał przez okno. Ubrany w garnitur, którego w oknie z pewnością się nie mierzy – podkreślał Ewards.

Książę Harry zadzwonił do teścia, po tym jak urzędnicy pałacu dowiedzieli się, że Markle dostał pieniądze za pozowanie do serii zdjęć. Następnego dnia po rzekomym telefonie Harry’ego rzecznik prasowy wydał oświadczenie. Proszono w nim, by fotografowie uszanowali prywatność pana Markle’a i przestali go nękać:

To jest bardzo osobisty moment dla pani Markle. Ona i książę Harry proszą o zrozumienie i szacunek. Także dla pana Markle w tej trudnej sytuacji – napisano w komunikacie.

Niecałe 24 godziny później jedna z gazet pokazała, że ​​Markle zmawia się z paparazzi, Jeffem Raynerem. Prawdopodobnie ujęcia Thomasa sprzedano za ponad 200 tysięcy funtów. Nie wiadomo jednak ile zarobił na tym sam zainteresownay. Podobno inicjatorką całego zamieszania była przyrodnia siostra księżnej Sussexu Samantha, która twierdziła, że w ten sposób uda się im w pozytywny sposób przedstawić ojca.

W następnych dniach pan Markle przeprosił za zmowę z paparazzi. W rozmowie z amerykańskim serwisem TMZ przyznał, że wyglądali oni na głupich, niezdarnych i żałował, że dla nich pozował.

Thomas Markle nie uczestniczył w weselu książęcej pary, od tego czasu twierdził, że nie ma kontaktu z obecną księżną Sussexu. Od czasu ślubu Markle przeprowadził serię wybuchowych wywiadów i twierdzi, że został odcięty od życia swojej córki. Skarżył się, że nie ma nawet numeru telefonu do Meghan. Rzecznik Kensington Palace tej sprawy jednak nie komentuje.

Wojna na szczycie 🙂 Książę George pokazał księżniczce Charlotte, gdzie jest jej miejsce. I się zaczęło

Takiej Meghan Markle już nie zobaczymy. Do sieci trafił stary wywiad z księżną! Żartom nie było końca [WIDEO]

Królewskie wakacje Kate i Williama obdarte z tajemnic! Tabloidy ujawniają, co działo się na luksusowej wyspieCzy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×