Przerażające! Ojciec Meghan Markle zaczął opowiadać o swojej śmierci! Miesza w to księcia Harry’ego

Książę Harry i Meghan Markle, Thomas Markle

Książę Harry i Meghan Markle, Thomas Markle śmierć

Thomas Markle o swojej śmierci

Chociaż wydawać mogłoby się, że to już koniec, Thomas Markle przestać mówić nie zamierza. Na światło dzienne ujawnia coraz to nowe fakty odnośnie ślubu jej córki z księciem Harrym. Właśnie udzielił kolejnego wywiadu. Co tym razem powiedział?

Thomas Markle ujawnił, że leżał w szpitalnym łóżku w San Diego i wracał do formy po zawale serca. Wówczas zadzwonił jego telefon komórkowy. Zaledwie trzy dni przed ślubem królewskim znajomy głos powiedział mu:

Gdybyś mnie słuchał, to by się to nigdy nie wydarzyło.

Okazuje się, że należał on do księcia Harry’ego, który miał się stać jego zięciem. Mężczyzna był wściekły, kiedy dowiedział się, że jego teść współpracował z paparazzi, z którymi ustawiał się na zdjęcia.

Dla ojca Meghan Markle nie ma żadnych granic! W paskudny sposób oszukał księcia Harry’ego

Jak ojciec Meghan Markle okłamał księcia Harry’ego?

Mimo że nigdy osobiście się nie spotkali, często rozmawiali przez telefon. Dyskutowali również o tym, co zrobić, gdy wiadomości o królewskim romansie stały się jawne. Wówczas Harry ostrzegał Thomasa, by ten nie chodził do prasy, że to skończy się łzami:

Powiedział: „Oni cię zjedzą żywcem”. Miał rację – przyznał Thomas Markle.

W piątek 11 maja, The Mail poinformował Pałac Kensington o tajnych informacjach, które miały zostać opublikowane dwa dni później. Nic więc dziwnego, że w ten sam wieczór książę zadzwonił do teścia z pytaniem, czy współpracował przy ujęciach, na których to mierzy garnitur na wielki dzień. Wówczas skłamał, mówiąc, że nic takiego miejsca nie miało. Przez kłamstwo wybuchła afera, o której mówił cały świat.

Harry i Meghan po ślubie ponownie zadzwonili do ojca panny młodej, który przebywał w szpitalu. Wówczas książę powiedział mu, że gdyby mu zaufał, afera nie miałaby miejsca. Markle wyznał, że powiedział Harry’emu:

Może byłoby lepiej dla was, gdybym umarł. Wtedy moglibyście udawać, że jesteście smutni.

Thomas w najnowszym wywiadzie przyznaje, że książę miał całkowitą rację, krytykując go za współpracę z paparazzi. Intensywne zainteresowanie mediów jego rodziną sprawiło, że w jego niegdyś spokojnym życiu zapanował chaos.

Markle ma dość ciągłych kłamstw, które o nim piszą, zrujnowanego życia i królewskich pomocników, którzy tak naprawdę nie udzielają mu żadnej pomocy ani wskazówek. Okazuje się, że od kiedy wiadomość o romansie Meghan wyszła na światło dzienne, nikt się nim nie zainteresował:

Nie dali mi żadnych wskazówek. Czułem się zupełnie odizolowany – przyznał Markle.

Królewscy eksperci zastanawiali się, dlaczego w przeciwieństwie do wsparcia udzielonego rodzinie Kate Middleton w okresie poprzedzającym jej ślub z księciem Williamem, Thomas został pozostawiony samemu sobie na medialnym świeczniku.

Krytycy twierdzili, że urzędnicy królewscy powinni byli wziąć pana Markle’a „pod ich skrzydło”, aby pomóc mu poradzić sobie z medialnym zainteresowaniem. Za zamkniętymi drzwiami wydaje się jednak, że istnieje długotrwały konflikt między księżną Sussexu i jej ojcem.

Jakie to słodkie! Meghan Markle ma kilka pseudonimów, ale to książę Harry pozwala sobie na najbardziej pieszczotliwy

Dla ojca Meghan Markle nie ma żadnych granic! W paskudny sposób oszukał księcia Harry’ego

Książę Harry nosi dumnie obrączkę, a jego starszy brat unika jej jak ognia! Dlaczego?


Thomas Markle – ojciec Meghan

Thomas Markle – ojciec Meghan

Meghan Markle w dniu urodzin bawiła się na ślubie Charlie van Straubenzee

Meghan Markle w dniu urodzin bawiła się na ślubie Charlie van Straubenzee

Meghan Markle w dniu urodzin bawiła się na ślubie Charlie van Straubenzee

Meghan Markle w dniu urodzin bawiła się na ślubie Charlie van Straubenzee

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×