Mikołaj Roznerski oficjalnie o roli w „Ojcu Mateuszu”. Kiedy dołączy do obsady i co z Arturem Żmijewskim?

Mikołaj Roznerski komentuje plotki. Nie zastąpi Artura Żmijewskiego w

Mikołaj Roznerski komentuje plotki. Nie zastąpi Artura Żmijewskiego w "Ojcu Mateuszu"?

Mikołaj Roznerski zastąpi Artura Żmijewskiego w "Ojcu Mateuszu"? Aktor odniósł się do medialnych doniesień. Jego fani nie będą zadowoleni…

O tym, że Artur Żmijewski chce odejść z Ojca Mateusza plotkuje się już od dawna. Wygląda na to, że marznie aktora w końcu się spełni, ale nie w tak dużym stopniu, jak jeszcze niedawno donosiły media. Sprawa wygląda nieco ciekawiej, bowiem choć w obsadzie pojawi się Mikołaj, to nie zniknie z niej Artur.

Mikołaj Roznerski o roli w Ojcu Mateuszu

Podobno w 23. sezonie serialu detektyw w sutannie po prostu wyjedzie z Sandomierza. Dokąd? Ksiądz Mateusz pojedzie na rekolekcje do Krakowa i tam już zostanie. Kto go zastąpi? Mówiło się, że będzie to Mikołaj Roznerski. Burzę w sieci wywołało jedno z ostatnich zdjęć aktora. Ekranowy Marcin Chodakowski z M jak miłość wystąpi także w serialu TVP1, ale to nie znaczy, że zastąpi odtwórcę głównej roli.

Zobacz: „Ojciec Mateusz” będzie walczyć z sektą w Sandomierzu! Tak zakończy się wątek Artura Żmijewskiego w serialu? 

Słyszałem w radiu, że zastąpię Artura Żmijewskiego. Chciałem to sprostować. Ja jestem bohaterem odcinka i zagram księdza. Zawsze marzyłem o tym, żeby zagrać księdza i teraz to się wydarzy – powiedział Roznerski w rozmowie z Wirtualną Polską.

View this post on Instagram

#new #project ????

A post shared by Mikołaj Roznerski (@mroznerski) on

Mikołaj w Ojcu Mateuszu wcieli się w postać księdza Walerego. Jego występ będzie symboliczny.

Jestem po pierwszym dniu zdjęciowym, po jednej scenie. Nie wiem, jak się rozwinie mój wątek. Teraz będę chyba w dwóch odcinkach, ale nikogo nie zastępuję. Przyjęcie roli księdza jest dla mnie kolejnym wyzwaniem i to kolejna rola na mojej drodze artystycznej – dodał aktor.

Wiadomo jużże ksiądz Walery zamieszka na plebanii . Mimo nieobecności Mateuszazaprzyjaźni się z gosposią Natalią (Kinga Preisi babcią Lucyną (Aleksandra Górska). Zaś Mietek Nocul(Michał Piela), od razu zobaczy w księdzu Walerym godnego następcę księdza-detektywa. 

Zobacz: Wiemy, dlaczego Artur Żmijewski odchodzi z “Ojca Mateusza”. Powód jest bardzo poważny! 

Może jednak Mikołaj Roznerski zagości w serialu na dłużej? To byłoby coś! O wszystkim przekonamy się jednak dopiero na antenie Telewizji Polskiej. Nie jest tajemnicą, że w Sandomierzu pojawi się też oszust podszywający się za Ojca Mateusza, który będzie zbierać „datki na kościół”. Złodziej zostanie jednak szybko zdemaskowany! Kto wie, może to właśnie Walery złapie go na gorącym uczynku?


Artur Żmijewski w serialu Ojciec Mateusz

Artur Żmijewski w serialu Ojciec Mateusz

Artur Żmijewski w serialu Ojciec Mateusz

Artur Żmijewski w serialu Ojciec Mateusz

Artur Żmijewski w serialu Ojciec Mateusz

Artur Żmijewski w serialu Ojciec Mateusz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×