Ojciec Joanny Opozdy chce odebrać ciężarnej córce mieszkanie. To jeszcze nie wszystko do czego się posunął. Policja wkroczyła z ochroną

Joanna Opozda i Dariusz Opozda

Joanna Opozda i Dariusz Opozda

Dariusz Opozda chce odzyskać mieszkania, które podarował córkom. To nie wszystko. Joanna i Antoni dostali od policji propozycję ochrony.

Ciężarna Joanna Opozda jest skonfliktowana z ojcem. Ostatnio w Busku-Zdroju, gdzie znajduje się posiadłość rodziny, doszło do awantury, w której uczestniczyli jej rodzice, siostra, babcia i mąż – Antoni Królikowski. Antek i Asia próbowali pomóc mamie dostać się do mieszkania zajmowanego przez ojca i jego partnerkę, by odzyskać jej rzeczy. Dariusz Opozda nie zamierzał ich wpuścić. W pewnym momencie miał w końcu wyciągnąć broń i wystrzelić w zamknięte drzwi, za którymi stali skonfliktowani krewni.

Królikowski opublikował film z zajścia na Instagramie. Sam bardzo zaangażował się w spór z teściem. Jak powiedział na nagranym przez siebie wideo:

Emocje jeszcze do końca nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Zaraz pokaże wam tutaj, jak byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju.

Aktor poinformował, że policja nie zatrzymała pana Dariusza.

Bardzo dziwi mnie to, że policja w Busku-Zdroju bada to, czy Dariusz ma pozwolenie na broń, jaka to broń, a nie to, że wczoraj o mały włos nie zabił niewinnych ludzi. Co ten człowiek robi na wolności, ja się pytam?! – kontynuował.

Dariusz Opozda zareagował na oskarżenia. Jego radca prawny wysłał do naszej redakcji pismo, w którym przedstawił jego wersję wydarzeń. Napisał w nim:

Już sama analiza nagrań dostępnych w Internecie dowodzi, że to zachowanie uczestników było ukierunkowane na niszczenie mienia pokrzywdzonego. (…) Nikt nie przyjeżdża po rzeczy, używając widocznej na nagraniach przemocy. Pokrzywdzony oponuje twierdzeniom zawartym w publikacjach prasowych oraz portalach społecznościowych.

Ojciec Asi chętnie udziela też wywiadów. Tabloidowi Fakt opowiedział o tym, że jego rodzina rzekomo chce mu skraść złoto, które trzyma on w domu.

Złoto to oszczędności mojego życia i osobisty majątek. Po powrocie z Afryki ta biżuteria zginęła. Początkowo żona zaprzeczała, że ją ma. Potem zwróciła – razem ze 120 tys. dolarów. Przypuszczam, że teraz grube karki wpadłyby do mieszkania, a ja, kaleka byłbym całkowicie bezbronny. Złoto by zginęło. Tu bowiem nie ma żadnych rzeczy mojej żony – zasugerował.

Nic nie wskazuje na to, aby konflikt się zakończył. Zanosi się za to na jego eskalację. Dlaczego?

Ojciec Joanny Opozdy odbierze jej mieszkanie?

Joanna ciężko zniosła sytuację. Kilka dni temu trafiła do szpitala, gdyż dostała silnych skurczy i bóli. To jednak nie skłoniło pana Dariusza do zaniechania aktywności medialnej. Mężczyzna opowiedział Faktowi, że podarował swoim córkom, Asi i Aleksandrze, dwa apartamenty w Warszawie, z których każde jest dziś warte około miliona złotych. Dariusz Opozda miał je też umeblować i kupić córkom samochody. Teraz chce odzyskać mieszkania, ponieważ – jak twierdzi – jego córki zachowały się niewdzięcznie.


Joanna Opozda i Aleksandra Opozda

Joanna Opozda i Aleksandra Opozda

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na Gali Marki Roku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na Gali Marki Roku

Joanna Opozda - sylwester 2021

Joanna Opozda - sylwester 2021

Komentarze

 • GośćJulia1 pisze:

  Kochanka 20 letnia może być w domu A żona i dzieci nie no standard .

 • GośćA pisze:

  Nie dziwię się D. Opozdzie, córki dawno go olały, nawet gdy gniła mu noga i potrzebował pomocy. Za niewdzięczność można też wydziedziczyś, zgodnie z prawem. Napadli na jego dom, niszczyli mu mienie chyba nie po to jednak, żeby zabrać parę ciuchów ( teraz tak się tłumaczą). To był zwyczajny napad i to w zupełnie innym celu. Opozda bał się, że go okradną a on jako inwalida nie będzie mógł się obronić, stąd odstraszający strzał pod sufit. Niech Królik nie robi z niego zabójcy bo to naciągane kłamstwo. Sam był bezprawnym agresorem i chyba zdał sobie z tego sprawę więc oskarża teścia by się wybielić i uniknąć odpowiedzialności. Rozmawiałam ze znajomymi i też uważają tak jak ja. Nie mam nic wspólnego z Opozdami, jestem tylko czytelniczką tego portalu

 • Gość pisze:

  Facet niepotrzebnie robi medialny szum chociaz troche trzeba go zrozumiec, wyposazyc dzieci w tak drogie mieszkania i potem zostac odrzuconym… no coz, prawda lezy po środku, facet sie wkurzył . Ja bym chciala miec tate ktory daje mi mieszkanie w W-wie.

 • Gość 1 pisze:

  Młodzi mężczyźni wyłamują zamki nie w swoim lokalu, gdzie jego właściciel, chory, trzyma swoje złoto. I dziwią się, że strzela ze śrutówki nad ich głowami. Wcześniej na siłę otwierają bramę, uderzając przy tym siostrę właścxiciela i próbując wyrwać jej klucze do lokalu. Nie zmam goścxia, ale kto by się nie wystraszył w takiej sytuacji?

 • Gość pisze:

  Co z pana za ojciec a poza tym kto daje a odbiera się w piekle poniewierka wstyd panie Darku

 • Iwoneczka pisze:

  Co to za vzlowiek/maz/ojciec?dlaczego on nie został zatrzymany przecież on strzelał do ludzi?…..a rodzine radzę trzymać się od niego z daleka bo może naprawde dojść do tragedii….nie warto z kimś takim walczyć nawet o rację/ odizolujcie się od niego…..dziwne w tej sprawie jest postawa policji….

 • Gość pisze:

  To jeszcze Królikowskiego siostra ram byla?!
  To obcy ludzie dla D Opozdy, co oni się wpierdzielaja w cudze sprawy i włamują się do cudzych domów.
  A Królikowski zabawny, napada siłowo z cala banda ludzi na cudza własność i żąda Ares, to wanie napadniętego przez siebie właściciela :))))

 • ONI pisze:

  Pzury mają na cudze , zarobione pieniadze………………………………….

 • Gość pisze:

  To się Królikowski rodzina trafiła

 • Gośćgjkkk pisze:

  j dobrze niech krolik i aska mimoza zarobia ojca nie szanuja matka aski do roboty

 • Gość pisze:

  Nikt do końca nie wie jaka jest prawda i przestańcie się jarać cudzym życiem

 • Gość pisze:

  A czemu królik nie zapewnił sobie i żonie lokum?

  • GośćAABB pisze:

   Królikowski wżenił się w mieszkanie,a jeszcze w posągu chce wyrwać walizkę złota. ach ci mężczyźni ,wspaniali, tacy.
   Policja zaoferowała im ochronę, jak nie będą napadać na ojca, to nie będzie im potrzebna. I my mamy za to płacić. Oszaleć można.

 • Gość pisze:

  Opoza Mimoza

  • Jaaać pisze:

   Nieźle… Niedługo powstanie serial z ich udziałem. To ze chce zabrac im mieszkania ktore wcześniej podarował swiadczy o tym jakim jest czlowiekiem. Przemiawia przez nigo złość bo corki stanęły po stronie Matki, ale to dalej jego corki. Najwyzsza pora sie opamietac i zacząć żyć w zgodzie z innymi ludźmi

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×