Szukaj

Ogromne zmiany w życiu Bożenki z „Klanu”? Tak, ale nie tylko! Agnieszka Kaczorowska w życiu osobistym także przeżywa teraz rewolucję…

Agnieszka Kaczorowska się przeprowadza

Od kilku tygodni na językach całej Polski jest temat Bożenki z serialu Klan, która już niebawem ogłosi, że spodziewa się dziecka. Wątek wzbudza ogromne kontrowersje, zwłaszcza, że spekuluje się, że odtwórczyni tej roli, Agnieszka Kaczorowska specjalnie przygotowuje się do roli. Jak? Ostatnio media plotkują o dodatkowych kilogramach aktorki, które podobno są celowym zabiegiem. Bardziej zaokrąglona sylwetka miała pomóc artystce w odegraniu scen ciężarnej kobiety.

Kręcimy też dalej Klan, więc dużo pracy. Tam też nowy początek ! Moja bohaterka jest w ciąży. To dziwne, ale miłe uczucie, gdy postać, którą prowadzę od najmłodszych lat, której kibicuję, teraz dostała taki dar od losu, a w zasadzie od scenarzysty  i spodziewa się dziecka. Zachęcam do śledzenia wątku. Zaskakująco wciąga! – pisze na blogu Agnieszka.

Okazuje się jednak, że nie tylko w życiu Bożenki wydarzą się niebawem ogromne rewolucje. Agnieszka Kaczorowska także zafundowała sobie niemałą metamorfozę! Jak czytamy na jej blogu, gwiazda właśnie jest na etapie przeprowadzki!

Z jednej strony przynosi wiele radości i podniecenia, a z drugiej kosztuje sporo wysiłku i czasu. Nie zmienia to faktu, że dzieje się coś wspaniałego. Dzieje się coś, co buduje stabilną bazę pod kolejne miesiące i lata, pod kolejne cele i wyzwania. Czuję jakby rzeczywistość wokół mnie się zmieniała, a co za tym idzie, postrzeganie wielu spraw. To trochę magiczne. To nawet bardzo magiczne – pisze.

Gwiazda dodała też, że będzie się dzielić z fanami nowościami ze swojego życia, ale niektóre kwestie zachowa tylko dla siebie:

Jak widzicie, wiele nowych życiowych początków… Jeszcze o wszystkim nie piszę, ale jak zawsze na bieżąco będę informować o sprawach, które mogą być dla Was interesujące i którymi przede wszystkim CHCĘ się podzielić. Pewne sfery życia zawsze pozostaną zamknięte za bramą z tabliczką „PRYWATNOŚĆ”.

Trzymamy kciuki za nowy etap życia!

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska będzie mamą! Oficjalnie potwierdza: „Rodzi się nowe pokolenie”

Agnieszka Kaczorowska przeprowadza się

Agnieszka Kaczorowska przeprowadza się

Agnieszka Kaczorowska przeprowadza się

Agnieszka Kaczorowska przeprowadza się


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×