TVN wydał oświadczenie ws. Jana Klimenta i jego przemowy w „TzG”. Tancerz zapowiedział, że poniesie konsekwencje

Oświadczenie TVN ws. Jana Klimenta

Pierwszy odcinek 12. serii Tańca z gwiazdami obfitował w emocje. Największe wywołało wtargnięcie Jana Klimenta na scenę i jego przemówienie, podczas którego nie mógł opanować łez. TVN wydało oficjalne oświadczenie w sprawie zachowania swojej nowej gwiazdy w programie konkurencyjnej stacji. Jakie konsekwencje poniesie tancerz?

W poniedziałek 30 sierpnia rozpoczęła się 12. edycja Tańca z gwiazdami. Tym razem do walki o Kryształową Kulę przystąpiło 10 par. W tym sezonie wśród tancerzy nie pojawił się Jan Kliment, który zastąpił Agustina Egurrolę w Mam talent!. Nie oznacza to jednak, że zabrakło go na widowni w studiu Polsatu.

Krótko po tym, jak zakończył się taneczny popis jego żony i Radka Liszewskiego, mężczyzna wtargnął na scenę. Wiadomo już, jakie konsekwencje poniesie za swój występek.

Oświadczenie TVN ws. Jana Klimenta. Jakie konsekwencje poniesie?

Kliment wystąpił we wszystkich edycjach tanecznego show w Polsacie i aż trzykrotnie zdobył Kryształową Kulę. Najwyższe wyróżnienie wytańczył w parach z Natalią SzroederBeatą TadląJoanną Mazur.

Z uwagi na to, że Agustin Egurrola przeszedł do TVP, jego miejsce w jury programu Mam talent! zajął właśnie Jan. Choć związany jest teraz z inną stacją telewizyjną, to i tak zasiadł na widowni, aby okazać wsparcie Lence Klimentovej. Krótko po tym, jak zakończył się jej występ, wszedł na scenę i łamiącym się głosem, ze łzami w oczach, wyznał żonie miłość. Zdradził, że podjął ogromne ryzyko, ponieważ za swój występek może słono zapłacić:

Wiem, że mogę zapłacić karę. Teraz jestem gdzie indziej, wiem, że byliście TVN teraz jest Polsat, ale jestem twój mąż i to nie ma znaczenia. Lenka jesteś moją żoną, miłość jest ważniejsza – stwierdził rozemocjonowany Kliment.

Chwilę później tancerz pozdrowił swojego nowego szefa:

Pozdrawiam Edwarda Miszczaka – dodał Kliment, który zanosząc się od płaczu, z trudem wypowiadał kolejne słowa.

Zachowanie Jana nie umknęło uwadze mediów. Wirtualna Polska postanowiła skontaktować się z osobami związanymi z TVN, aby dowiedzieć się, jaką karę nałożono na Jana za jego występ w konkurencyjnym programie na żywo. Głos w tej sprawie zabrała Joanna Górska, rzeczniczka prasowa stacji:

Dlaczego mielibyśmy wyciągać konsekwencje? – zapytała retorycznie, ucinając spekulacje o nałożeniu kary finansowej na swoją nową gwiazdę.

Jak widać, stacja TVN jest niezwykle przychylna jurorowi Mam talent!. Dzięki temu nie poniósł żadnej kary za swój romantyczny czyn. Niewykluczone, że jego zachowanie mogło spodobać się Edwardowi Miszczakowi, który podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN również zdobył się na bardzo romantyczne wyznanie.


Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×