Szukaj

Warszawska premiera filmu ”Bogowie”

Agata Buzek, Dominika Kulczyk, Tomasz Kot, Kinga Preis, Borys Szyc

Fotografia: ONS/AKPA

Dziś w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się premiea filmu Bogowie. W roli głównej doskonały Tomasz Kot , który za swoją kreację profesora Zbigniewa Religi otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora na festiwalu filmowym w Gdyni. Film Bogowie zdobył też główną nagrodę Złote Lwy dla najlepszego filmu oraz nagrodę publiczności dla najdłużej oklaskiwanego filmu. (Bogowie zgarnęli wszystko Finał Festiwalu Filmowego w Gdyni. Kto zdobył Złote Lwy? [dużo zdjęć])

Nic dziwnego, że tak oczekiwano na premierę filmu w stolicy. Był jeszcze jeden powód. Pojawiające się plotki o nowym związku producenta filmu Bogowie Piotra Woźniaka Staraka z Agnieszką Szulim. (przypomnijmy:Agnieszka Szulim i Piotr Starak są razem? Syn milionera udzielił wymownego komentarza)

Po publikacjach na temat tego, że para jest w sobie zakochana, wszyscy zastanawiali się czy dziennikarka i syn milionera pojawią się razem na premierze. Piotr Woźniak Starak pojawił się jednak bez damskiego towarzystwa.

Gwiazdą wieczoru był oczywiście Tomasz Kot oraz aktorzy którzy zagrali lekarzy z jego zespołu: Piotr Głowacki i Szymon Piotr Warszawski. 

Film Bogowie do kin trafi już 10 października. Jego kooproducentem jest firma Orange, która już od lat angażuje się w powstawanie największych polskich produkcji filmowych m.in. Wałęsa. Człowiek z nadziei czy ostatnio Miasto 44.

Zobacz zwiastun filmu Bogowie:


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×