Organizacja charytatywna odrzuciła darowiznę od siostry Britney Spears. Jest oficjalne oświadczenie

Britney Spears i Jamie Lynn Spears_

Britney Spears i Jamie Lynn Spears_

Jamie Lynn Spears w ogniu krytyki. Młodsza siostra Britney chciała wesprzeć finansowo organizację charytatywną. Odrzucono jej pomoc. Wyjaśniamy dlaczego.

Jamie Lynn Spears to młodsza o dziesięć lat, siostra Britney Spears. Od zawsze żyła w jej cieniu. Mało kto wie, że swoich sił próbowała zarówno w aktorstwie, jak i w śpiewaniu. Niestety bez większych sukcesów. Celebrytka napisała właśnie książkę, w której opowiada o tym, przez co przeszła i jak ucierpiało jej zdrowie psychiczne. W związku z tym postanowiła również przekazać część zysków na cel charytatywny. Organizacja, która pomaga osobom zmagającym się z chorobami psychicznymi, odmówiła przyjęcia darowizny. Dlaczego?

Tydzień temu Jamie Lynn Spears opublikowała post na swoim Instagramie, w którym poinformowała, że zakończyła pisanie swojej pierwszej książki. Zdradziła, że pracę nad nią trwały cztery lata, a zapalnikiem do tego, był wypadek jej córki:

Poczułam wtedy silne przekonanie do podzielenia się moją historią. Musiałam najpierw sama w sobie to przepracować, aby móc się z wami tym podzielić. Całe życie wierzyłam, że muszę udawać, że jestem idealna, nawet jeśli nie byłam, więc po raz pierwszy otwieram się na temat mojego zdrowia psychicznego, ponieważ ten proces wymagał ode mnie bolesnej szczerości i zmierzenia się z wieloma trudnymi rzeczami, które normalnie po prostu bym przemilczała, tak jak mnie tego nauczono. Jestem to winna sobie, mojej młodszej jaźni i moim córkom, że mogę być przykładem, iż nigdy nie należy zmieniać siebie ani swojej prawdy, aby zadowolić kogokolwiek innego.

30-latka dodała, że część zysków przekaże na organizację charytatywną:

Jestem taka szczęśliwa, mogąc ogłosić, że część dochodów z mojej książki zostanie przeznaczona dla organizacji This Is My Brave, ponieważ wiem, jak przerażające może być dzielenie się osobistymi zmaganiami. Oni wykonują niesamowitą pracę, aby wspierać ludzi, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami.

Darowizna od Jamie Lynn Spears odrzucona

Jak się okazuje, organizacja This Is My Brave odrzuciła przyjęcie darowizny od Jamie Lynn Spears. Wydano oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

This Is My Brave zostało wybrane jako organizacja, która będzie beneficjentem wpływów z książki Jamie Lynn Spears. Podjęliśmy decyzję o odrzuceniu oferty otrzymania darowizny ze sprzedaży. Bardzo przepraszamy wszystkich, których uraziliśmy.

W komentarzach pojawiły się podziękowania od ludzi związanych z organizacją. Nie wyobrażają sobie oni otrzymania darowizny od osoby, która brała udział w znęcaniu się psychicznym nad własną siostrą. Nie jest tajemnicą, że Jamie Lynn Spears na rękę było ubezwłasnowolnienie Britney. Celebrytka korzystała w tym czasie z apartamentu wartego milion dolarów, który kupiła za pieniądze starszej siostry.

Przypomnijmy, że Britney podczas rozprawy sądowej w sprawie kurateli wyznała, że gdyby mogła, pozwałaby całą swoją rodzinę, która przez 13 lat żerowała na niej i roztrwoniła jej majątek.


Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×