Pokój syna Odety Moro gotowy! Gwiazda pokazała jak go urządziła. Jest przepięknie!

Odeta Moro, pokój dla syna Lwa

Odeta Moro, pokój dla syna Lwa

Odeta Moro pokazała pokój syna Lwa

Odeta Moro to kolejna gwiazda, która w tym roku zostanie mamą. Już we wrześniu na świecie pojawi się jej syn Lew. Nic więc dziwnego, że przygotowania do porodu trwają w najlepsze. Prezenterka telewizyjna niedawno w sieci pochwaliła się zdjęciem pokoju maleństwa.

Odeta jest w piątym miesiącu ciąży, a termin porodu wyznaczony jest na wrzesień. Niedawno przygotowała pokoik dla dziecka, czym pochwaliła się na Instagramie.

Teraz zostało mi czekanie na lokatora! A czy będzie chciał spać ze mną czy w swoim pokoju? Powalczymy zobaczymy….

Kto jest ojcem syna Odety Moro?

Przypomnijmy, że ojcem dziecka jest Konrad Komornicki. Para poznała się jesienią 2016 roku, kiedy Moro wraz z przyjaciółkami wyjechały na weekend. To właśnie wtedy odnalazła miłość swojego życia:

Wyjechałam z koleżankami na weekend i okazało się, że w okolicy czają się mężczyźni. A przynajmniej jeden! To prawdziwa miłość i duże zaskoczenie. Takie rzeczy się zdarzają, kiedy człowiek zupełnie się tego nie spodziewa – powiedziała w jednym z wywiadów.

Para swoją miłość chętnie eksponuje na serwisach społecznościowych, gdzie regularnie można podglądać ich wspólne zdjęcia, ostatnio np. z meczu Polska-Litwa.

Ciężarna Odeta Moro w szale zakupów. Wyszła ze sklepu obładowana torbami, ale to jej ciążowe krągłości były na pierwszym planie!

TYLKO U NAS: Wiemy jakie imię dla dziecka wybrała Odeta Moro! Jest bardzo oryginalne

Odeta Moro jest coraz okrąglejsza! Zdradziła nam, ile już przytyła w trakcie ciąży! [WIDEO]


Pokój syna Odety Moro

Pokój syna Odety Moro

Pokój syna Odety Moro

Pokój syna Odety Moro

Pokój syna Odety Moro

Pokój syna Odety Moro

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×