Szukaj

Odeta Moro pokazała ogromny ciążowy brzuch w sexy stylizacji! Ona za chwilę urodzi!

Odeta Moro w czerwonej sukience

Odeta Moro w czerwonej sukience

Odeta Moro z ogromnym ciążowym brzuszkiem

Odeta Moro to kolejna gwiazda, która w tym roku dołączy do grona mam i już niedługo urodzi maluszka. Termin rozwiązania zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że dziennikarka ma coraz większy brzuch, czym pochwaliła się na Instagramie. Jak wyglądała?

Okazuje się, że nawet będąc chwilę przed porodem, można wyglądać atrakcyjnie. Ciąża z pewnością służy dziennikarce, od której bije niezwykły blask i energia. Chociaż przytyła 20 kilogramów, nadal ma niezwykłą klasę, co udowodniła na najnowszym zdjęciu. Dziennikarka pozuje na nim w czerwonej, obcisłej sukience:

Kobiety chcą być atrakcyjne w kazdym wielu i o kazdej porze. Podobno dla podkreślenia swego powabu chętnie sięgamy po czerwień. Czerwone szpilki, czerwone usta, czerwone paznokcie, czerwona sukienka… Jedna mała wizyta w pracowni u Moni i wyobrażenie „Lady in red”nabiera innego wymiaru! A co? Ciężarówkom czegoś nie można? – napisała pod postem.

Fani  zdjęciem byli oczarowani, życząc jednocześnie Moro szczęśliwego rozwiązania. Jak się okazuje szczęśliwy dla niej dzień zbliża się wielkimi krokami.

  • Pięknie Pani wygląda. Ja lubię wręcz uwielbiam mieć czerwone pazurki. Życzę wszystkiego dobrego.

  • Można wszystko! Wyglądasz przepięknie w czerwieni ❤ szybkiego i bezbolesnego rozwiązania bo to chyba tuż tuż

  • Jednym ciąża służy innym nie, pani zdecydowanie zalicza się do tej pierwszej grupy. Jednym słowem rozkwita pani. Pomyślnego rozwiązania.

Dodajmy, że gwiazda na Instagramie często chwali się pięknymi zdjęciami brzuszka i przygotowaniami do porodu. To także tam zdradziła, że spodziewa się synka.

Jak oceniacie jej najnowsze zdjęcie?

Odeta Moro zdradziła ile przytyła w ciąży. To dwucyfrowa liczba! Nie uwierzycie czego nie zrobi, dopóki nie schudnie

Co za widok! Odeta Moro zaskoczyła wszystkich i pokazała PIERWSZE zdjęcie synka!

Odeta Moro miesiąc przed porodem urządziła huczne baby shower! Tylko u nas zobaczycie cudne zdjęcia z imprezy! [ZDJĘCIA]


Odeta Moro z ciążowym brzuszkiem

Odeta Moro z ciążowym brzuszkiem

Piersi Odeta Moro

Piersi Odeta Moro

Odeta Moro narzeka na ciążowe przypadłości

Odeta Moro narzeka na ciążowe przypadłości

×