Odeta Moro ma wypasioną kuchnię jak z hitowego show Nigelli Lawson! Ciężko wyjść z podziwu!

Odeta Moro jak mieszka, kuchnia

Odeta Moro jak mieszka, kuchnia

Odeta Moro pokazała kuchnię i syna

Odeta Moro niedawno porzuciła służbowe obowiązki i udała się na zasłużony urlop macierzyński. Młoda mama pod koniec sierpnia urodziła syna, a obecnie skupia się, by jak najwięcej czasu z nim spędzać. Lew towarzyszy Odecie nie tylko podczas relaksu, ale także w trakcie wykonywania codziennych obowiązków.

Aktorka ma dość bezczynnego siedzenia na kanapie i zajadania posiłków zamówionych przez telefon. Właśnie dlatego postanowiła wziąć się w garść i sama coś ugotować. Wraz z synkiem udała się do kuchni, by przygotować risotto – specjał, który wychodzi jej najlepiej:

Jestem zmęczona monotonnym jedzeniem! Mama oczywiście stanęła na wysokości zadania i dostarcza mi wszystko na bieżąco (od miesiąca), ale ile można jeść tzw „pulpety z koperkiem”? Dziś wziąłem sprawy w swoje ręce, wiele nie mogę, ale risotto zawsze robię świetne! Do tego mam świetnych pomocników! Pierwszy – Kot Irena, drugi też trochę kot – synek- Lew!

Przy okazji gwiazda pochwaliła się sporych rozmiarów przestrzenną kuchnią, w której dominują drewniane meble. Zrobiło to niemałe wrażenie na obserwujących. Nie mniejszy efekt wow wywołał… kot, który siedząc na kuchennej szafce bacznie się przyglądał zapracowanej prezenterce:

  • Kuchnia piękna jak z reklamy

  • Jak piękna kuchnia. Irenka widzę taki sam kuchenny asystent, jak mój Misiek. Świetnie Pani wygląda, zmęczenia nic, a nic nie widać

  • Jak cudownie! Jest kocio i jest synio Uwielbiam takie widoki – razem ze zwierzaczkiem

Urodzony 31 sierpnia Lew jest drugim dzieckiem Odety Moro. Gwiazda ma nastoletnią córkę Sonię ze związku z Michałem Figurskim.

Rozżalona Odeta Moro podzieliła się emocjonalnym wpisem. Została boleśnie skrytykowana. Poszło o jej synka!

Szczęśliwa Odeta Moro kilka dni po porodzie zabrała synka na pierwszy spacer! Maluszek ma piękny wózek!

Tak karmione są polskie matki w szpitalu. Zdjęcie opublikowane przez Odetę Moro wstrząsnęło internautami


Odeta Moro pokazała kuchnię

Odeta Moro pokazała kuchnię

Odeta Moro pokazała mieszkanie w programie fot. Domo +

Odeta Moro pokazała mieszkanie w programie fot. Domo +

Domy gwiazd: Odeta Moro fot. Domo +

Domy gwiazd: Odeta Moro fot. Domo +

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×