Córka Odety Moro wyprowadziła się do ojca? Tylko u nas komentarz

Odeta Moro

Odeta Moro

Córka Odety Moro, Sonia Figurska, wyprowadziła się od matki i zamieszkała z ojcem, Michałem Figurskim? Tylko u nas komentarz. Co na to dziennikarka?

Odeta Moro i Michał Figurski byli małżeństwem przez 12 lat. Postanowili się rozstać, a w 2014 roku wzięli rozwód. Chociaż ich drogi się rozeszły, nadal łączy ich córka Sonia, którą wspólnie wychowują. Nastolatka niedawno skończyła 16 lat i podobno spędza więcej czasu z ojcem, co zresztą potwierdził sam Figurski w rozmowie z magazynem Viva

Córka jest ze mną od czerwca. Spędzaliśmy dużo czasu ze sobą na co dzień, majówki i wakacje, po tegorocznych już została ze mną.(…) Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Tworzymy wszyscy bardzo zgraną rodzinę, wspieramy się i rozumiemy, mamy dla siebie czas.

[wp_quiz id=”883″]

Córka Odety Moro wyprowadziła się od mamy? Mamy oświadczenie managera

Czy to oznacza, że córka Moro wyprowadziła się od niej na stałe? Takie plotki kilka dni temu obiegły kolorową prasę. Odeta unikała komentowania całej sytuacji, postanowiliśmy się więc skontaktować z jej menadżerem. Prosząc o komentarz odnośnie rzekomej wyprowadzki Sonii, usłyszeliśmy, że:

Odeta Moro za pośrednictwem swoich social mediów pokazuje swoje życie, dom, dzieci, partnera, kota – tyle na ile chce, szanując prywatność domowników. Nigdy nie pomyślała, żeby w mediach opowiadać, gdzie śpi jej córka, czy też z którym rodzicem spędza więcej czasu. Dzieci rozwodników zawsze mają po dwa domy. Po 16 latach Sonia postanowiła nadrobić stracony czas z ojcem, co nie oznacza, że wyprowadziła się od mamy, jak podawały niektóre portale plotkarskie. Z szacunku do prywatności córki, Odeta, nie będzie udzielała w tej sprawie komentarzy. 

Odeta Moro i Sonia Figurska

Odeta Moro i Sonia Figurska

Ciekawe, czy ten komentarz raz na zawsze utnie medialne spekulacje.

Zobacz: Odeta Moro namiętnie całuje się z partnerem w dniu jego urodzin. Para nie miała nic do ukrycia

 

 


Sonia Figurska poprowadzi

Sonia Figurska poprowadzi "Teleranek"

Sonia Figurska na pokazie fundacji Omeny Mensah

Sonia Figurska na pokazie fundacji Omeny Mensah

Sonia Figurska martwi się o zdrowie taty

Sonia Figurska martwi się o zdrowie taty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×