Boczek z „Kiepskich” schudł tak, że go nie poznaliśmy! Co za metamorfoza!

Dariusz Gnatowski schudł

Dariusz Gnatowski schudł

Dariusz Gnatowski, powszechnie znany jako Boczek z serialu Świat według Kiepskich, pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Przeszedł niesamowita metamorfozę. Schudł tak, że o mało go nie poznaliśmy! Zobaczcie.

Dariusz Gnatowski jest kojarzony głównie z roli Arnolda Boczka w serialu Świat według Kiepskich. Aktor od zawsze był większych gabarytów i nie miał z tego powodu żadnych kompleksów. Cieniem na jego życie położyła się osiem lat temu choroba – cukrzyca typu 2 – nazywana „podstępną”. Rozwija się przez wiele lat, nie dając żadnych objawów. Stąd jego problemy z nadwagą.

Obecnie Gnatowski odżywia się wedle wszelkich prawideł, które mają mu zapewnić jak najlepszą kondycję. Mocno wspiera go w tym żona, która jest weganką i dopilnowała, by jej mąż schudł 25 kilogramów. Sprawiło to jednak, że aktor wygląda jak inny człowiek. Ledwie go można poznać.

Zobacz: Jesienna ramówka Polsatu 2019 – kreacje gwiazd: Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś, Julia Wieniawa, Reni Jusis

Odchudzony Dariusz Gnatowski na ramówce Polsatu 2019

Na imprezie Polsatu uśmiechnięty Gnatowski pojawił się w czerwonej, wzorzystej koszuli i ciemnych spodniach. Zdobienia były w stylu etnicznym, a jeszcze podkreślał ten look ciekawy naszyjnik. Włosy zaczesane do tyłu i klasyczne obuwie sprawiły, że aktor wyglądał elegancko, mimo niebanalnego wyboru górnej części garderoby. Stylizacja sprawiała, że zdecydowanie wyróżniał się w męskim gronie przybyłym na prezentacje ramówki Polsatu. Niebanalny i odważny wybór.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan na ramówce Polsatu – od jej głębokiego dekoltu nie dało się oderwać wzroku. I jeszcze potem te wygibasy na scenie!

Dariusz Gnatowski z pewnością dalej będzie cieszył widzów sztandarowego serialu Polsatu Świat według Kiepskich. Podobno nawet pojawią się żarty, że Ferdek jest grubszy niż Arnold Boczek, który do tej pory był naczelnym obżartuchem i obiektem żartów w serialu. Nie możemy się doczekać nowych odcinków!

Zobacz: Ramówka Polsatu: Julia Wieniawa zrobiła wrażenie kreacją, ale to na widok torebki zaniemówiliśmy! Cud, że jej nie zgubiła!


Dariusz Gnatowski sporo schudł, jesienna ramówka Polsat 2019

Dariusz Gnatowski sporo schudł, jesienna ramówka Polsat 2019

Dariusz Gnatowski, Boczek z Kiepskich sporo schudł, jesienna ramówka Polsat 2019

Dariusz Gnatowski, Boczek z Kiepskich sporo schudł, jesienna ramówka Polsat 2019

Dariusz Gnatowski, Boczek z Kiepskich sporo schudł, jesienna ramówka Polsat 2019

Boczek z Kiepskich sporo schudł - jesienna ramówka Polsat 2019

Komentarze

  • Gość pisze:

    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym AMEN. Jezu miej Miłosierdzie dla Dariusza.
    Jezu obdarz go Swoim Miłosierdziem by dostąpił życia wiecznego w Królestwie Bożym. AMEN.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×