Odchudzona Aleksandra Kisio po swoim drugim porodzie wygląda jak Top Model! Na spacerku z synkiem zaprezentowała swoją boską figurę!

Ola Kisio schudła

Ola Kisio schudła

Ola Kisio pokazała syna i swoje zgrabne nogi

Aleksandra Kisio swojego czasu została okrzyknięta przez swoich fanów polską Angeliną Jolie. Faktycznie Ola swoją urodą bardzo przypomina amerykańską gwiazdę. Z tą różnicą, że po kilku rolach serialowych Aleksandra wycofała się z show-biznesu, aby zostać mamą swojego pierwszego synka. Przypomnijmy, że Hugo ma obecnie 2 latka, natomiast piękna Ola niedawno urodziła swoje drugie dziecko, również chłopca. Ojcem jej dzieci jest mąż aktorki, Łukasz.

Aleksandra Kisio swoją drugą ciążę dość długo utrzymywała w tajemnicy, dopiero pod koniec pokazała się z wielkim brzuchem. Przed samym porodem aktorka wyglądała zjawiskowo. Również po porodzie Ola szybko doszła do znakomitej formy. Młoda mama już kilka razy pokazała się na Instagramie po porodzie, zatem wiemy, że macierzyństwo jej wyjątkowo sprzyja.

Na ostatnim zdjęciu Ola pokazała się z synkiem podczas spaceru po polskiej plaży. Największą uwagę przyciąga jednak jej znakomita figura. Córka Izabeli Kisio-Skorupy jest po prostu szczuplutka jak igiełka, równie zgrabne są jej nogi.

Największym atutem Aleksandry jak zawsze jest jej czarujący uśmiech. Mamy nadzieję, że jeszcze zobaczymy ją w jakiejś produkcji.

Brakuje wam Oli Kisio na ekranie?

Szczęśliwa Aleksandra Kisio pokazała luksusowy pokoik swojego ślicznego synka! Czy przebiła Natalię Siwiec?

Ola Kisio z noworodkiem na spacerze w deszczu. Zdążyła już wrócić do formy sprzed porodu?

Ola Kisio dostanie zawału jak to zobaczy. Po sieci krąży zdjęcie jej nagiej matki!


Ola Kisioo na spacerze z synkiem pokazała zgrabne nogi

Ola Kisioo na spacerze z synkiem pokazała zgrabne nogi

Ola Kisio z wielkim brzuchem kupuje wózek

Ola Kisio z wielkim brzuchem kupuje wózek

Ola Kisio z ciążowym brzuchem na imprezie

Ola Kisio z ciążowym brzuchem na imprezie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×