Szukaj

Szczupła jak modelka Katarzyna Niezgoda w zmysłowej sesji dla popularnego magazynu! Można ją pomylić z Małgorzatą Rozenek!

Kasia Niezgoda zdjęcia

Odchudzona Katarzyna Niezgoda wraca na salony upodobniona do Małgorzaty Rozenek

Katarzyna Niezgoda w polskim show biznesie pojawiła się jak tornado kilkanaście lat temu, wówczas świeciła swoją urodą na salonach u boku popularnego prezentera TVP – Tomasza Kammela. O ich romansie było bardzo głośno w mediach plotkarskich, jednak ta piękna para rozstała się, a Kasia na długo zapadła się pod ziemię. Celebrytka jednak nie próżnowała, ostro wzięła się za siebie i odmieniona w seksbombę z impetem powróciła na krajowe czerwone dywany.

Katarzyna Niezgoda przeszła spektakularną metamorfozę. Bizneswoman bardzo dużo schudła, zmieniła całkowicie wygląd, styl jak również zainteresowania. Niezgoda z nową sylwetką zdobywa ponownie salony jako misjonarka głosząca otwarcie o swojej przemianie. Kasia postanowiła nawet wydać książkę, w której inspiruje inne kobiety do walki o siebie. Sama podkreśla, że nigdy nie ukrywała, że od dawna zmagała się z ogromną nadwagą. Obecnie Niezgoda szturmuje świat celebrytów, ponownie jest na topie, a nawet stała się bohaterką nowego wydania magazynu VIVA!

Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moja psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera.- czytamy w magazynie

Kasia Niezgoda w wywiadzie opowiedziała z wielką szczerością o swojej metamorfozie, wywiad jest wzbogacony piękną sesją, podczas której była dziewczyna Kammela jest nie do poznania.

Teraz na przykład powiedziałam sobie: „Pora schudnąć”, ponieważ mogę poświecić sobie więcej czasu, nie jestem od nikogo zależna zawodowo, nie muszę tak dbać o karierę jak kiedyś. Myślę, że taka mądrość życiowa przychodzi z czasem, kiedyś chciałam wszystko robić bardzo szybko i od razu, a najlepiej ogarniać kilka spraw naraz – mówi Niezgoda wywiadzie VIVY!.

Celebrytka pochwaliła się już pierwszym zdjęciem z sesji, na którym pozuje w karmelowym wiosennym płaszczyku związanym w pasie. Kasia odsłoniła swój dekolt oraz zgrabne nogi! Uwagę zwracają także jej cudnie wystylizowane włosy oraz perfekcyjny makijaż. W tej zmysłowej odsłonie Kasia spokojnie może konkurować z Małgorzatą Rozenek.

Obie są teraz bardzo do siebie podobne.

 

Kasia Niezgoda spektakularnie schudła! Na świątecznym zdjęciu wygląda jak Karolina Szostak

Niesamowite metamorfozy 2018. Gwiazdy chudły, zmieniały fryzury i poddawały się operacjom! Oto najlepsze transformacje roku

 

Odchudzona Kasia Niezgoda na premierze komedii teatralnej! Zobaczcie jakie ma szałowe buty!


Czy Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda tworzyli dobraną parę?

×