Szczupła jak modelka Katarzyna Niezgoda w zmysłowej sesji dla popularnego magazynu! Można ją pomylić z Małgorzatą Rozenek!

Kasia Niezgoda zdjęcia

Kasia Niezgoda zdjęcia

Odchudzona Katarzyna Niezgoda wraca na salony upodobniona do Małgorzaty Rozenek

Katarzyna Niezgoda w polskim show biznesie pojawiła się jak tornado kilkanaście lat temu, wówczas świeciła swoją urodą na salonach u boku popularnego prezentera TVPTomasza Kammela. O ich romansie było bardzo głośno w mediach plotkarskich, jednak ta piękna para rozstała się, a Kasia na długo zapadła się pod ziemię. Celebrytka jednak nie próżnowała, ostro wzięła się za siebie i odmieniona w seksbombę z impetem powróciła na krajowe czerwone dywany.

Katarzyna Niezgoda przeszła spektakularną metamorfozę. Bizneswoman bardzo dużo schudła, zmieniła całkowicie wygląd, styl jak również zainteresowania. Niezgoda z nową sylwetką zdobywa ponownie salony jako misjonarka głosząca otwarcie o swojej przemianie. Kasia postanowiła nawet wydać książkę, w której inspiruje inne kobiety do walki o siebie. Sama podkreśla, że nigdy nie ukrywała, że od dawna zmagała się z ogromną nadwagą. Obecnie Niezgoda szturmuje świat celebrytów, ponownie jest na topie, a nawet stała się bohaterką nowego wydania magazynu VIVA!

Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moja psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera.- czytamy w magazynie

Kasia Niezgoda w wywiadzie opowiedziała z wielką szczerością o swojej metamorfozie, wywiad jest wzbogacony piękną sesją, podczas której była dziewczyna Kammela jest nie do poznania.

Teraz na przykład powiedziałam sobie: „Pora schudnąć”, ponieważ mogę poświecić sobie więcej czasu, nie jestem od nikogo zależna zawodowo, nie muszę tak dbać o karierę jak kiedyś. Myślę, że taka mądrość życiowa przychodzi z czasem, kiedyś chciałam wszystko robić bardzo szybko i od razu, a najlepiej ogarniać kilka spraw naraz – mówi Niezgoda wywiadzie VIVY!.

Celebrytka pochwaliła się już pierwszym zdjęciem z sesji, na którym pozuje w karmelowym wiosennym płaszczyku związanym w pasie. Kasia odsłoniła swój dekolt oraz zgrabne nogi! Uwagę zwracają także jej cudnie wystylizowane włosy oraz perfekcyjny makijaż. W tej zmysłowej odsłonie Kasia spokojnie może konkurować z Małgorzatą Rozenek.

Obie są teraz bardzo do siebie podobne.

 

Kasia Niezgoda spektakularnie schudła! Na świątecznym zdjęciu wygląda jak Karolina Szostak

Niesamowite metamorfozy 2018. Gwiazdy chudły, zmieniały fryzury i poddawały się operacjom! Oto najlepsze transformacje roku

 

Odchudzona Kasia Niezgoda na premierze komedii teatralnej! Zobaczcie jakie ma szałowe buty!


Odchudzona Katarzyna Niezgoda wraca na salony upodobniona do Małgorzaty Rozenek

Odchudzona Katarzyna Niezgoda wraca na salony upodobniona do Małgorzaty Rozenek

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda jak nastolatka na premierze w Teatrze Kwadrat

Katarzyna Niezgoda jak nastolatka na premierze w Teatrze Kwadrat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×