Ochroniarz księżnej Diany przerywa milczenie. Wyjawił coś, co może zaważyć na relacjach pomiędzy Williamem i Harrym

księżna Diana, Harry i William

księżna Diana, Harry i William

Księżna Diana ponad wszystko kochała swoich synów. Ochroniarz zmarłej tragicznie matki Harry'ego i Williama po latach przerwał milczenie. Co powiedział o konflikcie następcy tronu i jego młodszego brata?

Księżna Diana w 1981 roku oficjalnie dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej. Właśnie wtedy, krótko po zaręczynach odbył się jej ślub z księciem Karolem. Teraz wiadomo, że od pierwszych chwil ich małżeństwo skazane było na porażkę. Chociaż uroczystość, która była międzynarodowym wydarzeniem i której przypatrywał się niemal cały świat, nazwana została „bajkowym ślubem”, to ich wspólne życie zdecydowanie takie nie było.

Małżonkowie, chociaż doczekali się dwojga dzieci, to nie dogadywali się w żadnej kwestii. Szybko zaczęli wieść  codzienność z dala od siebie, aż w końcu zdecydowali na rozwód. Dianie długo jednak nie było dane cieszyć się wolnością poza murami pałacu. Księżna w 1997 roku zginęła w tragicznym wypadku samochodowym we Francji. Jej synowie: William i Harry musieli w młodym wieku zmierzyć się z żałobą, którą przeżywali na oczach świata.

Jak księżna Diana zareagowałaby na konflikt Harry’ego i Williama?

Księżna Diana ponad wszystko kochała swoich synów. Chłopcy byli dla niej całym światem i to dla nich łamała dworską etykietę, pojawiając się między innymi na szkolnych zawodach dla rodziców i czynnie, biorąc w nich udział. Poświęcała im każdą wolną chwilę, a to, co obecnie się między nimi dzieje na pewno złamałoby jej serce.

Przypomnijmy, że odkąd Harry związał się z Meghan jego relacje z Williamem uległy znacznemu pogorszeniu. Apogeum nastąpiło na kilka miesięcy przed tym, zanim Sussexowie zdecydowali się opuścić rodzinę królewską. W wywiadzie, którego młodszy syn księcia Karola udzielił Oprah Winfrey, przyznał, że od dawna nie ma kontaktu z bratem. Jak na to wszystko zareagowałaby księżna Diana? Jej ochroniarz przerwał milczenie i powiedział coś, co może skłonić braci do refleksji.

Jej pragnieniem było polepszenie sytuacji ludzi, którzy potrzebowali pomocy. Jeśli chodzi o rozłam między Williamem a Harrym: kiedy dwoje rodzeństwa się kłóci, zwykle jest bliski krewny, który udzieli rady, a Diana przyjęłaby tę rolę. Zrozumiałaby problemy, które zostały i pomogła swoim chłopcom je rozwiązać, jednocześnie udzielając Harry’emu rad, których wydaje się teraz brakować – zdradził Ken Wharfe w najnowszym numerze Hello!

Dodał ponadto, że na pewno byłaby zachwycona tym, jakie rodziny stworzyli jej synowie i przepadałyby za wnukami.

Nie ma wątpliwości, że cieszyłaby się z relacji, jakie mają ze swoimi żonami, i uwielbiałaby spędzać czas z pięciorgiem wnucząt – stwierdził.

Niestety konflikt pomiędzy braćmi trwa nadal, a w rodzinie Windsorów nie pojawił się nikt, kto w tym momencie przejąłby rolę Diany i spróbował pogodzić zwaśnionych braci. Być może oni sami, gdy przeczytają słowa ochroniarza swojej mamy, dojdą do jakichś refleksji odnośnie swoich relacji.


Książę Harry i książę William z księżną Dianą 1994 r.

Książę Harry i książę William z księżną Dianą 1994 r.

Książę Harry i ksążę William z księżną Dianą 1993 r.

Książę Harry i ksążę William z księżną Dianą 1993 r.

Książę Harry i książę William z księżną Dianą 1995 r.

Książę Harry i książę William z księżną Dianą 1995 r.

Komentarze

 • Gość pisze:

  Normalnie chyba orgazmu właśnie dostałaś i teraz już lewitujesz w przestworzach , ale lepiej tam zostań nikt tu za tobą nie będzie tęsknił. 😂

 • Teri pisze:

  Piekło przechodziła dzięki Kamili tej rozpustnej fałszywej baby, To ona jest odpowiedzialna za rozbicie rodziny! Paskudztwo!

 • Gość pisze:

  Gdyby Diana żyła to Harry nie potrzebowałby drugiej matki, ktora widzi w meg

  • Gość pisze:

   Gdyby Diana żyła, to Kate nigdy nie byłaby zona Williama.

  • Gość pisze:

   Mylisz się, Diana pokochalaby Kate, mila dziewczynę z dobrej kochającej się rodziny , takiej o której zawsze marzyła Diana dla siebie i swoich synow. Teraz taką rodzinę mają dzieci K&W.
   Za to zrobiłby wszystko by pozbyć się psychopatki harrego. Ale też Harry mając matkę nie szukalby jej w podstarzalej meg

  • Jana pisze:

   A ja myśle że Megan jest o wiele bardziej podobna do Diany niż Kate. Zbuntowała się przeciwko udawaniu i stylowi życia rodziny królewskiej. Dokładnie jak Diana. Romanse, zdrady, defraudacje pieniędzy, przękrety, afery a później udają wspaniałe małżeństwa. Diana się na to nie zgodziła, była buntowniczką. Ujawniła niewierność Karola. Chciała zbyc szczęśliwa i kochana. Megan i Harry również nie chcieli żyć w stylu royalsów, dlatego odeszli. Kate dopasuje się do wszystkiego i udaje. Zdrady Williama, jego preferencje se*sualne o których ostatnio głośno na wyspach… Poza tym nie ma wyboru, nie może odejść, jej dzieci są własnościa monarchii.

  • Gość pisze:

   Żadna matka nie chce dla syna żony jak meg, czyli bezwzględnej manipulantki, psychopatki i gold digger. To na poczatek.
   Chciała być szczęśliwa i kochana, fakt, ale dla markle Harry to tylko bankomat i awans społeczny, a nie ukochany.
   Diana nie buntowala się przeciwko stylowi życia, w końcu była arystokratka, a przeciwko temu, że jej mąż kocha inną.
   Plotki o zdradach i preferencjach Willa to dzieło meg, wystraszonej nowa książka na swój temat. O tym jest głośno na Wyspach.
   Już sobie wyobrażam sympatię Diany to byle wycieraczki, która odrzuca błotem jej syna 🙂

  • Karol pisze:

   A ty znasz Megan osobiście? Nie wypowiadaj się również za wszystkie matki na świecie, bo nic o nich nie wiesz… wypowiadaj się za siebie

  • Gość pisze:

   Mogę się wypowiadać w imieniu kochających matek, które dbają o dobro dzieci.
   Diana by od razu wiedziała, że meg to najgorsze co może się przytrafić slabemu z charakteru i intelektu harremu.
   Chyba też nie watpisz, że żadna matka nie byłaby zachwycona gdyby jakas pomylkowa scierka mlodszego syna obrzucala błotem jej starszego syna?
   A może twoja matka cie nie kocha i byle co , które się przykleilo do buta ktoremus z twojego rodzeństwa jest ważniejsze od ciebie?
   Cóż, wyrazy współczucia, choć biorąc pod uwagę wybór idolki rodem z patologii, to musiałeś mocno matkę rozczarować innymi wyborami życiowymi 🙂

  • Gość pisze:

   Ciebie z pewnością nie tylko matka ale i nikt inny też nie kochał, dlatego jesteś takim wulgarnym i chamskim wybrykiem natury.

  • Gość pisze:

   Wulgarny, chamski wybryk natury – idealnie pasuje do meg i jej fanek. Dodam, że wszystkie jesteście idealnie zbędne.
   Ja nie mogę narzekać na brak miłości, ale fanki ścierki z pewnością cierpią i cierpialy z powodu jej braku 🙂
   I prawidłowo, wielbiciele patologii zasługują na to co najgorsze 🙂
   Na przyszłość, chamico, określaj tego rodzaju rynsztokowymi epitetami tylko podobne sobie patuski. Lepszym od siebie nie pyskuj. Nie twoja liga, fanki wycieraczki

  • Gość pisze:

   Ale dgupoty wypisujesz !!!

 • Martella pisze:

  Piękna! Wzór kobiety!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×