Szukaj

Dla Anny Lewandowskiej niemożliwe nie istnieje! Właśnie pobiła rekord i zarobiła przy tym krocie!

Anna Lewandowska obozy bilety

Anna Lewandowska obozy bilety

Bilety na obóz Anny Lewandowskiej wyprzedane w 20 minut

Anna Lewandowska powoli zamienia się w prawdziwą legendę fitnessu na polskim rynku. Żona Roberta Lewandowskiego dwoi się i troi by rozwijać się w zakresie treningów, diet i zdrowego odżywiania, a w międzyczasie zaraża innych swoją pasją. Ma sporo przeciwników, ale to jej nie zatrzymuje – do miejsca, w którym jest teraz doszła zupełnie sama, ciężką pracą i poświęceniem zdobywając kolejne fanki. Opłaciło się? Najwyraźniej tak, bo Lewa właśnie pobiła kolejny rekord. W dodatku własny!

Kiedy organizowała zimowy obóz treningowy w Dojo Stara Wieś, bilety rozeszły się w pół godziny, co relacjonowała z najwyższym zaskoczeniem na swoim InstaStory. Tym razem, na wiosenną edycję tygodnia pełnego wrażeń, potu i przełamywania własnych słabości, wejściówki zniknęły w 20 minut!

To absolutny hit jeśli chodzi o obozy treningowe, bo nawet Ewa Chodakowska nie może pochwalić się takim sukcesem, a uważana jest za największą rywalkę Anny na polu fitness. Obie trenerki zgromadziły pokaźną bazę wielbicielek płci pięknej i nie mniejszą wśród męskich miłośników sportu. Okazuje się jednak, że Lewa prowadzi w tym wyścigu o popularność i fit-sylwetkę.

Z uwagi na liczne prośby, postanowiłam wyjątkowo zorganizować dodatkowy turnus obozu. Uwielbiam spotkania z Wami, ładujecie mnie energią i dajecie motywację na długi czas. To wyjątkowe chwile i cieszę się, że mogę się z Wami spotkać jeszcze przed wakacjami – poinformowała na swoim blogu trenerka.

Właśnie na tą edycję bilety wyprzedały się tak szybko. Ile kosztowały? 3 tysiące złotych! To nie odstraszyło ukochanych fanów Lewandowskiej, bo chwilę później na jej Instagramie pojawił się krótki wpis:

Kochani!!! Niestety… KONIEC zapisów!!! BRAK WOLNYCH MIEJSC! Tym razem… w 20 minut!!! Wooow! ????????????????????tym razem 3 obozy w ciągu tego roku! Gratuluję tym co udało się zapisać! Widzimy się już za 2 miesiące!!! Nie mogę się doczekać na spotkanie z Wami wraz z moim HealthyTeamem

Pozostaje tylko pogratulować. Komuś z was udało się dostać wejściówkę?

Zobacz: Robert i Anna Lewandowscy zrobili sobie nową sesję z Klarą! Wszyscy mówią o butach Lewego!

Zobacz: Takie zdjęcie Lewandowskich to rarytas! Powstało 5 lat temu. Co oni tam robią?!

Zobacz: Paulina Sykut była już spakowana do wyjazdu na obóz Anny Lewandowskiej! Ale nie dotarła! Co się stało?


Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska w ramonesce Zaquad

Anna Lewandowska w ramonesce Zaquad

Anna Lewandowska - tłusty czwartek 2018

Anna Lewandowska - tłusty czwartek 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×