Szukaj

Pierwsza poważna obietnica Małgorzaty Trzaskowskiej. Kto dostanie „200 plus”?

Małgorzata Trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska wystąpiła z propozycją dla wszystkich matek. Podczas wyborczego spotkania z mieszkańcami Katowic zapowiedziała 200 złotych dodatku. Dla kogo?

Rafał Trzaskowski dołączył do wyścigu o fotel prezydencki, gdy z rywalizacji zrezygnowała Małgorzata Kidawa-Błońska. Jego kandydatura namieszała w sondażach przedwyborczych. Z każdym dniem zyskuje poparcie i mówi się, że to on może znaleźć się z Andrzejem Dudą w drugiej turze. We wszystkich poczynaniach wspiera go żona – Małgorzata Trzaskowska.

To już ostatnia prosta przed drugą turą wyborów prezydenckich, które odbędą się 12 lipca, dlatego też partnerka Rafała jeszcze bardziej aktywnie włączyła się w kampanię kandydata KO. W sobotę na jej profilu na Instagramie pojawił się spot, w którym zapowiedziała, że będzie zaangażowaną pierwszą damą RP. Skupi się na sprawach szczególnie ważnych dla kobiet.

Będę głosem kobiet w sprawach dla nas najważniejszych. Nic o nas bez nas. My, Polki, tworzymy wspólnotę. Razem mamy super moc. Bądźcie ze mną! – powiedziała.

Małgorzata Trzaskowska obiecuje 200 złotych dodatku. Dla kogo?

Rafał Trzaskowski wraz z żoną odwiedził w niedzielę województwo śląskie. Trzaskowska zabrała głos jako pierwsza, wspominając, iż pochodzi z Rybnika. Przy okazji wystąpienia złożyła także obietnicę dla wszystkich polskich matek. Chodzi o dodatek do emerytury.

Kobiety dokładnie wiedzą, ile energii potrzeba, aby wszystko w rodzinie działało tak, jak należy. Uważam, że kobiety, matki wychowujące dzieci, powinny być docenione, bo nie ma cięższej, bardziej odpowiedzialnej pracy. Za tę pracę i zaangażowanie powinny otrzymywać dodatek do emerytury. Przynajmniej 200 zł za każde dziecko – powiedziała.

Następnie żona kandydata na prezydenta zaapelowała do rodaków, by ci zaufali jej mężowi.

Wiele razy o tym z Rafałem rozmawiałam. Ufam mu i wiem, że tego dopilnuje – dodała.

Po wystąpieniu Małgorzaty przyszła kolej na jej meża, który w swoim przemówieniu podkreślił między innymi fakt, że wiele razy w życiu czuł się dumny, jednak największa duma rozpiera go, gdy jego żona mówi o prawach kobiet.


Małgorzata Trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska-1

Małgorzata Trzaskowska

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Zarządzać może swoim portfelem. Zamiast Trzaskowskiego bedzie rządzic jego zona

 • Gość1 pisze:

  A kim ona jest że obiecuje Polakom jakiekolwiek pieniadze narazie może zarządzac swoim portfelem. Widac kto w tym domu rządzi. Trzaskowski startuje na prezydenta a rzadzic będzie jego zona

 • Hahaha pisze:

  Ty?
  Co?
  A kim ona jest?
  Nie wiem 😀

 • Gość pisze:

  Macie 200 tyś. w kieszeni, bo tyle trzeba wydać na dziecko. Mało?

 • Kropka pisze:

  Następna po pani tygrysowej? Nie dzielić skóry na niedżwiedziu!

 • Renix pisze:

  Ręce opadają ,co ta kobieta plecie.Niech poczyta sobie jakie uprawnienia ma Prezydent RP ,czy jest tam coś o uprawnieniach małżonki .Wciskanie kitu i tyle.

 • p .gierlowski@gmx.de pisze:

  ten czlowiek to tylko zaklamana mafia co za wszelka cene chce wladze,ale nic w rzeczywistosci nie potrafi,te jego obiecanki to woda na umysl ludzi glopich,przeciez wywodzi sie z komunistycznej holoty

 • Gość pisze:

  Jeśli na każde dziecko to jestem na tak, jeśli tylko jako dodatek do matczynych emerytur jestem na nie.

 • Oma Stefania pisze:

  A co z singlami, my zrzucamy się na te wszystkie plusy, a nic z tego nie mamy.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×