Szukaj

Gwiazda hitu TVP straciła pracę z dnia na dzień. Nie szczędzi cierpkich słów: „Nie jestem w stanie zrozumieć poziomu ignorancji”

Aleksandra Adamska

Aleksandra Adamska

Aleksandra Adamska była jedną z gwiazd serialu O mnie się nie martw. Serial niespodziewanie znika z anteny. Aktorka nie potrafi ukryć swojego rozgoryczenia.  

Aleksandra Adamska od kilku lat jest związana z aktorstwem. W 2015 roku ukończyła Wydział Aktorski w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie w specjalizacji wokalno-aktorskiej. Występowała m.in. w Gliwickim Teatrze Muzycznym, Teatrze Dramatycznym w Warszawie, a także Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

Adamska na swoim koncie ma udział w filmach i serialach takich jak Zmieniamy jutro, Druga szansa,  Atak paniki oraz Miłość jest wszystkim. Premiera ostatniej z wymienionych produkcji odbyła się w 2018 roku. Była debiutem aktorki na czerwonym dywanie. Aleksandra w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że to wydarzenie jest dla niej bardziej stresujące niż praca na planie:

Na planie ekipa była bardzo sprzyjająca. Jest oczywiście coś takiego, że pierwszy dzień jest bardzo stresujący. Bo to był pierwszy dzień, kiedy spotkałam się z Mateuszem, byliśmy w Gdańsku, też obce miasto, ja na wyjeździe. Bardzo dużo było też statystów, z 600 osób, i pamiętam, że wtedy się stresowałam. Jednak porównując na szali stresu, to chyba premiera mnie bardziej stresuję.

Aleksandra Adamska komentuje koniec serialu „O mnie się nie martw”

Adamska była związana z serialem O mnie się nie martw, gdzie wcielała się w postać Sylwii Małeckiej. Chociaż produkcja cieszyła się sporą popularnością wśród widzów TVP, władze stacji nie zdecydowały się na przedłużenie kontraktu z producentem. Zniknie z ekranu po 17. sezonach.

Aleksandra Adamska na Instastory nie ukrywała swojego rozgoryczenia. Powiedziała, że jest jej bardzo smutno, że z dnia na dzień została rozdzielona z serialową rodziną:

Dzisiaj moje serce krwawi. Wczoraj wieczorem zadzwonił do mnie kierownik produkcji serialu „O mnie się nie martw”, że Telewizja Polska nie przedłuża z Aksonem produkującym ten serial kontraktu na kolejne sezony […] Jest mi smutno, że z dnia na dzień została rozdzielona moja zawodowa rodzina, bo byliśmy ze sobą od pięciu lat.

Nie szczędziła też gorzkich słów pod adresem TVP:

Nie jestem w stanie zrozumieć poziomu ignorancji, bezczelności i myślenia tylko i wyłącznie o końcu własnego nosa, gdzie i tak już zdaję sobie z tego sprawę, co ta telewizja sobą reprezentuje. Żal mi, smutno mi, że wy jako widzowie nie będziecie mogli dalej przyglądać się losom naszych bohaterów. I nikt o was nie pomyślał, i nikt nam, jako aktorom, nie dał możliwości pożegnania się z wami.

Aktorka dodała wpis na Instagramie. Podkreśliła w nim, że będzie tęsknić za widzami. To dla nich na planie dawała z siebie wszystko:

Będę tęsknić… Dziękuje za każdy odcinek, scenę, ujęcie […] Przede wszystkim dziękuję Wam kochani Widzowie. Rozdzielono nas bez uprzedzenia i nagle… Bardzo się z Wami zżyłam i dla Was grałam najlepiej, jak potrafiłam. Włożyłam kawał życia, serca i duszy w Sylwię Małecką […] To była wspaniała przygoda – napisała Aleksandra Adamska.

Wiadomość poruszyła internautów, którzy w komentarzach podkreślali, że będą za nią bardzo tęsknić:

  • Będzie mi was bardzo brakowało kochani jesteście mega sympatyczni tylko dlaczego musieli zdjąć ten serial?
  • Najlepszy serial, wspaniała ekipa a duet Sylwia i Paweł mistrzostwo świata!!!
  • Wielka szkoda, że nie będzie już O mnie się nie martw… Kompletnie bezsensowna decyzja, to był świetny serial. Nie rozumiem tego, dodatkowo takie zakończenie… Ale to ostatnio typowe dla TVP, zamiast zrobić jeszcze jeden sezon i sensownie zakończyć serial to lepiej skończyć na niczym i zostawić otwarte wątki.

Oglądaliście O mnie się nie martw?


Aleksandra Adamska komentuje decyzje TVP

Aleksandra Adamska komentuje decyzje TVP

Aleksandra Adamska komentuje decyzje TVP

Aleksandra Adamska komentuje decyzje TVP

Aleksandra Adamska komentuje decyzje TVP

Aleksandra Adamska komentuje decyzje TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×