Szukaj

12-letni Barron już wie czym są kokaina i LSD! Melania Trump musi być niezwykle dumna

Melania Trump, syn Barron, święto dziękczynienia 2018

Melania Trump rozmawia z synem Barronem o narkotykach

Melania Trump wyjawiła, że jako matka nie ucieka od trudnych tematów. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych wyjawiła, że rozmawiała o narkotykach i uzależnieniu od nich ze swoim synem, Barronem Trumpem. Co mu powiedziała? O jakich narkotykach rozmawiała z synem?

Każda matka chce dla swojego dziecka jak najlepiej, ale wśród obowiązków rodziców nie znajdują się jedynie dbanie o dobry byt pociechy i zapewnienie mu odpowiedniego startu w życiu. Znajdują się wśród nich również rozmowy na trudne tematy – nie ominęło to nawet Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych, Melanii Trump. Żona Donalda Trumpa podczas jednego ze swoich spotkań z dziećmi, które odbywa w ramach inicjatywy Be Best, opowiedziała o jednej z takich rozmów. Dotyczyła ona… narkotyków.

Pierwsza Dama jest bardzo zaangażowana w kampanie społeczne dotyczące kontrolowania napływu narkotyków do Stanów Zjednoczonych. Jak wyjawiła podczas swojej wizyty w Las Vegas, z 12-letnim Barronem rozmawiała między innymi o LSD, kokainie i o tym, jak uzależnienie od narkotyków wpływa na życie:

Uczę go tego. Próbuję wytłumaczyć, że narkotyki są niebezpieczne i wprowadzają zamęt w głowie, zaprowadzają zniszczenie w ciele i nie może z nich wyniknąć nic pozytywnego – wyjawiła

A wy? Poruszacie takie tematy ze swoimi dziećmi?

Wychudzona Melania Trump w oryginalnych szpilkach. Takich perełek próżno szukać u zwykłych kobiet!

Melania i Donald Trumpowie osłupieli. Upubliczniono szczegóły ich ognistego romansu!

Skromna jak nigdy Melania Trump w ogniu krytyki. Jej czarna miniówka wywołała mnóstwo kontrowersji


Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?

×