Szukaj

Marta Kaczyńska znów zakochana? Jej bliscy są zaniepokojeni

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Nowy związek Marty Kaczyńskiej

Niedawno sąd orzekł rozwód Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego. Wszystko zakończyło się na jednej rozprawie rozwodowej. Poszło o wiele łatwiej i szybciej, ponieważ kilka lat temu para podpisała intercyzę i nie trzeba było dzielić majątku.

Były już mąż Marty Kaczyńskiej nie robił problemów z rozwodem, bo jak się okazało, zależało mu na szybkim ślubie z Katarzyną M. Po rozwodzie bliscy kobiety twierdzą, że rozkwitła i nie ma się co dziwić, związek z niewiernym mężczyznom musiał być dla niej ciężkim przeżyciem. Jak donosi Dobry Tydzień, nawet sprawia wrażenie gotowej na kolejną relację.

Uśmiechnięta, rozpromieniona, szczęśliwa. Taką Martę Kaczyńską oglądaliśmy, kiedy zaledwie pięć dni po rozprawie rozwodowej spacerowała u boku przystojnego bruneta po sopockim hipodromie. Jak co weekend przywiozła córki na trening z końmi. Tym razem na miejscu czekał na nią nowy przyjaciel. Przywitali się pocałunkiem w policzek, a mężczyzna umilał Marcie czas oczekiwania na dziewczynki. Wziął na ręce ukochanego pieska Marty i oboje przechadzali się, co chwila wybuchając serdecznym śmiechem.Przystojny przyjaciel okazuje się także niezwykle romantyczny. Kaczyńska od jakiegoś czasu pokazuje na swoim Instagramie bukiety pięknych róż. Nietrudno odgadnąć, od kogo je dostaje – relacjonuje Dobry Tydzień.

Podobno bliscy nie są zachwyceni nową przyjaźnią kobiety. Obawiają się, że intencje nowo poznanego mężczyzny nie są do końca szczere.

Tyle razy zawiodła się na mężczyznach, że musi być czujna. Marta jest bardzo ufną osobą. A niektórzy chcieliby ogrzać się w blasku jej nazwiska – wyznaje jej znajoma.

Sam Jarosław Kaczyński w swojej książce stwierdził, że jego bratanica ma fatalny gust do mężczyzn.

Marta szybko wyszła za mąż, co było dla nas pewnym zaskoczeniem. Nie musiała chwytać pierwszej możliwej okazji. Dla młodej kobiety to było straszne przeżycie. I to pewnie doprowadziło do drugiego, bardzo szybkiego małżeństwa. To była próba poratowania się, co jest psychologicznie zrozumiałe – opisywał w książce prezes PiS.

Mamy nadzieję, że teraz Marta Kaczyńska będzie staranniej dobierała swoich partnerów.

Zobacz także:Związek Marty Kaczyńskiej i tajemniczego bruneta to coś poważnego! „Bez skrępowania obsypywali się czułościami…”

Marta Kaczyńska z torebką Furla

Bliscy martwią się o Martę Kaczyńską

Marta Kaczyńska przeciw rządom PiS

Marta Kaczyńska chciałaby się ponownie zakochać?


Marta Kaczyńska Festiwal w Gdyni 2016

Marta Kaczyńska Festiwal w Gdyni 2016

Marta Kaczyńska przeciwniczką PiS?

Marta Kaczyńska przeciwniczką PiS?

Marta Kaczyńska na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2016

Marta Kaczyńska na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×