Szukaj

Agnieszka Krukówna wygląda ostatnio kwitnąco. Zdradziła, co jest sekretem jej doskonałej kondycji

Agnieszka Krukówna ma nowego partnera

Agnieszka Krukówna ma nowego partnera

Nowy partner Agnieszki Krukówny

Agnieszka Krukówna miała w swoim życiu trudny okres. Wszystko przez ciężar popularności i nałogi, których ofiarą padła. Sama otwarcie przyznała, że miała problem z narkotykami i alkoholem. Cierpiała też na depresję. Długi czas nie udzielała się publicznie, nie rozmawiała z prasą, nie pojawiała na salonach.

Ostatnio jednak Agnieszka coraz chętniej bywa na imprezach, jak np. premierze filmu „Letnie przesilenie”, w którym zagrała jedną z głównych ról. Wyglądała świetnie: kwitnąco i promiennie.

Zobacz: Agnieszka Krukówna i inne gwiazdy na premierze filmu „Letnie przesilenie” [GALERIA FOTO]

W magazynie „Pani” pojawił się wywiad z aktorką, która zdradza, co kryje się za jej dobrą kondycją psychiczną i fizyczną. A raczej kto. 🙂 Od ponad dwóch lat Agnieszka jest w związku z Ukraińcem na stałe mieszkającym w Polsce.

Wkrótce po tym, jak się poznaliśmy, wybuchły zamieszki na Ukrainie. Znałam ten kraj tylko z jednego wakacyjnego pobytu na Krymie. Byłam tam cztery lata temu, jak jeszcze należał do Ukrainy. Niedawno poznałam historię tego kraju, ciekawi mnie, jaka czeka go przyszłość.

Przy okazji wspomina trudną przeszłość.

Rzeczywiście popełniłam mnóstwo błędów. Byłam rozkapryszona, nie udzielałam wywiadów albo opowiadałam zbyt dużo o sobie, co było wykorzystywane przez gazety. Dziś wiem, że warto być szczerym, ale i ostrożnym, żeby nie paść ofiarą swoich słów – mówi „Pani” Agnieszka Krukówna.

Agnieszka Krukówna od dwóch lat ma nowego partnera. Opowiedziała od tym w rozmowie z magazynem "Pani" (fot. ONS)

Agnieszka Krukówna od dwóch lat ma nowego partnera. Opowiedziała od tym w rozmowie z magazynem „Pani” (fot. ONS)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×