Nowy juror w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dobry wybór? Z obsady zniknęła Małgorzata Walewska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Do jury programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo dołączył nowy juror, o czym poinformowano na Instagramie. Kogo zastąpił i czy to zmiana na stałe?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który od lat bawi widzów. Z zainteresowaniem śledzą zmagania uczestników, którzy wcielają się w lubiane postacie ze sceny muzycznej.

W piętnastej edycji, która niedawno wystartowała, występy gwiazd ocenia nowe jury. Z programem pożegnali się Kacper Kuszewski Adam Strycharczuk. Ich miejsca zajęli Gromee Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje na temat swojej nowej roli wypowiedział się w rozmowie z Jastrząb Post. Zdradził, że chociaż nie planował przyjąć propozycji produkcji, został do tego namówiony:

Nie chciałem, ale zostałem namówiony. To jest bardzo niewdzięczna rola, ale w tym programie akurat jest najbardziej wdzięczną, jaką mi oferowana przez te wszystkie lata. Odmówiłem wszystkie.

Nowy juror w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kogo zastąpił Sławomir?

Okazuje się, że tuż przed emisją czwartego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo doszło do kolejnych zmian w składzie jury. Zamiast Małgorzaty Walewskiej występy będzie oceniać Sławomir, który pochwalił się tym na Instagramie. Dodał zdjęcie, które powstało na planie. U jego boku znajduje się Gromee.

Piosenkarz nie ukrywa, że ponowne pojawienie się w programie było dla niego okazją do wspomnień. Przypomnijmy, że artysta wziął udział w siódmej edycji show, którą wyemitowano wiosną 2017 roku. Dotarł do finału, gdzie zajął trzecie miejsce:

Cześć tu Sławomir. Pierwszy etap programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to bycie uczestnikiem, drugi jest wtedy, gdy ktoś wciela się w ciebie. A trzeci, gdy zasiadasz w cieplutkim fotelu jurora. Zobaczcie dzisiejszy odcinek. To był dla mnie wspaniały niesamowity powrót do wspomnień. Uczestnicy dali z siebie wszystko i myślę, że zobaczycie dziś wykon, który przejdzie do historii programu… Kto wygrał wiem… ale nie powiem 🙂

Sławomir zastąpił Małgorzatę Walewską jedynie w jednym odcinku. Jak wynika z publikacji, jakie można znaleźć w sieci, jurorka wróciła na plan. O tym, jak piosenkarz sobie poradził, będziecie się mogli przekonać już w piątkowy wieczór.


Sławomir został jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sławomir został jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sławomir został jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sławomir został jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 - jury

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 - jury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×