Miało być skromnie, a wyszedł pałac. W takich luksusach zamieszka Małgorzata Rozenek z rodziną. Basen, 55-metrowa garderoba…

Dom Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek wyjawiła, jak będzie wyglądał jej nowy dom. Jej wizja odbiega od wcześniejszych zapowiedzi. Nieźle się urządziła.

Małgorzata Rozenek (ur. 1978) cieszy się opinią jednej z popularniejszych influencerek w kraju. W 2004 roku ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2012 roku nawiązała współpracę z Grupą TVN. Do 2014 roku była prowadzącą program Perfekcyjna pani domu, który zapewnił jej stałe grono fanów. W kolejnych latach zajęła się prowadzeniem: Piekielnego hoteluProjektu LadyW dobrym styluWarsztatu urody, Poczuj się jak Małgosia Rozenek Rozenek cudnie Chudnie.

W życiu prywatnym była żoną aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów: Stanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 2010). Para rozwiodła się w 2013 roku. W 2016 roku wyszła za mąż za eks-piłkarza Radosława Majdana. W 2020 roku urodził się ich pierwszy syn – Henryk. Mały Henio jest oczkiem w głowie świeżo upieczonych rodziców.

Co ciekawe, Jacek, Małgorzata i Radosław pozostają w bardzo dobrej komitywie. Małgosia nie może się wręcz nachwalić byłego męża. Dlaczego?

Jacek jest bardzo rozsądnym mężczyzną. Kochającym ojcem. Wie, że dobro i szczęście chłopców jest jego szczęściem – powiedziała w wywiadzie dla Vivy!

Bohaterka Perfekcyjnej pani domu zdradziła też, jaki jest stosunek Jacka do jej obecnego męża.

Jacek szanuje Radosława, bo widzi, jak duży wysiłek Radosław wkłada w normalne życie, relację z chłopcami. My naprawdę jesteśmy wszyscy rozsądnymi, dorosłymi ludźmi – dodała.

Jak widać, stosunki w rodzinie również są perfekcyjne. Świadczą też o tym działania Radosława i Małgorzaty. Małżeństwo planuje wybudować nowy dom.

Nowy dom Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Jakie luksusy zaplanowali?

Małgorzata Rozenek zapowiedziała, że już w marcu ruszy budowa ich nowego domu. Dotychczas mówiła o nim raczej jak o skromnym budynku. Zapewniała:

Nie będzie wielką posiadłością, bo jesteśmy mobilną rodziną, która bardzo dużo podróżuje. Projekt domu według naszych wytycznych, już powstaje. Czeka nas dużo pracy i podejmowanie wielu decyzji.

Teraz – w rozmowie z reporterką Party – wyjawiła jednak, że jej dom będzie daleki od purytańskich ideałów skromności… Jej garderoba ma mieć 55 metrów!

Kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu, drugie najważniejsze miejsce to wanna, a trzecie – garderoba. I wreszcie będę miała garderobę, która będzie miała 55 metrów! – powiedziała.

Dodała, że wybudowanie tak dużej garderoby jest dla rodziny „kwestią potrzeby”. Jak to uzasadniła?

Jest to kwestia potrzeby. Niektóre rodziny mają garaż, bo mężczyzna bardzo majsterkuje, a my z Radosławem lubimy nasze ubrania i mamy dużą garderobę – wyjaśniła.

To jednak nie koniec nowinek. Rodzina Majdanów zamierza też postawić basen. Cóż, dotychczasowe założenia można już chyba odłożyć do lamusa!


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×