Ania i Robert Lewandowscy kupili nowy, jeszcze większy dom! Zadbali o detale. Jak teraz mieszkają?

Robert i Anna Lewandowscy

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zmieniają mieszkanie na większe. Co będzie znajdować się w środku i czy małżonkowie planują kolejne dziecko? Teraz nie jest to już tajemnicą. 

Anna Lewandowska jest w ciąży. Wraz z Robertem Lewandowskim spodziewają się drugiego dziecka, którego płeć utrzymywana jest w tajemnicy. Chociaż niedawno jeden z dwutygodników sugerował, że dotarł do informacji, że para powita na świecie drugą córeczkę, trenerka zareagowała niemal natychmiast, przyznając, że „miło dowiedzieć się z mediów, jakiej płci będzie jej dziecko”.

Anna i Robert Lewandowscy się przeprowadzają. Gdzie zamieszkają i co znajdzie się w środku?

Dziecko to niejedyna rewolucja w życiu Lewandowskich. Jak informuje Na żywo małżonkowie podobno są obecnie na etapie remontowania nowego mieszkania. Ma mieć ono przynajmniej dwa pokoiki dla dzieci, ponieważ zdaniem dziennikarzy tygodnika, para nie powiedziała ostatniego słowa w kwestii potomstwa:

Będą tam co najmniej dwa pokoje dla maluchów, ponieważ para chce mieć więcej dzieci. Znajdzie się też miejsce do nauki gry na pianinie, bo mała Klara uwielbia ten instrument, podobnie jak śpiew i taniec – czytamy w tygodniku.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami. Jakiej płci będzie maleństwo?

[wp_quiz id=”804″]

Nowe mieszkanie Ani i Roberta ma znajdować się w Warszawie. Na czas remontu przeprowadzili się do prawdopodobnie tymczasowego mieszkania przy Łazienkach Królewskich. Nie jest tajemnicą, że trenerka i piłkarz na co dzień kursują między Polską, a Niemcami. Czy teraz osiądą w rodzinnym kraju na dłużej?

Czas pokaże. Na ten moment wszędzie potrafią się odnaleźć, bo jak przyznała Ania w jednym z wpisów na Instagramie, dom jest tam, gdzie przebywają bliscy:

Mieszkamy raz w Polsce, raz w Niemczech. I wszędzie potrafimy się odnaleźć. Tłumaczę naszej córeczce, gdzie jest nasz dom. Tam, gdzie rodzice – podkreślała w jednym z wpisów Ania Lewandowska.

Zobacz: Ciężarna Anna Lewandowska pokazała brzuch! Jej wpis zrobi na was wrażenie: „Dziś moje ciało ma inne zadanie”


Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na Oktoberfest 2019

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na Oktoberfest 2019

Robert Lewandowski Anna Lewandowska - Instagram

Robert Lewandowski Anna Lewandowska - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×