Fani martwią się o Przemka Kossakowskiego. Najnowsze zdjęcie byłego męża Martyny Wojciechowskiej nieźle namieszało

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski opublikował zdjęcie i zaniepokoił swoich fanów. Nie wygląda najlepiej, a internauci komentują zmiany w jego aparycji.

Przemysław Kossakowski był jedną z największych gwiazd TTV. Jego programy w tej stacji były bardzo popularne i dały mu sporą rozpoznawalność. Kilka lat temu związał się ze znaną podróżniczką i dziennikarką Martyną Wojciechowską. Ich relacja, a potem zaręczyny i dyskretny ślub, były swego czasu szeroko komentowane w kolorowej prasie. Wydawali się być idealnie dobraną parą, ale ku zaskoczeniu wielu, ich relacja nie przetrwała. Martyna oświadczyła, że to nie ona podjęła decyzję o zakończeniu relacji.

Podjęłam, jak sądziłam, najlepszą z możliwych i zamierzałam w niej wytrwać. Bo chodziło także o stabilizację dla mojej córki, którą wychowuję sama po śmierci jej taty, a odpowiedzialność i dane słowo są i zawsze pozostaną dla mnie wartościami nadrzędnymi. To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu. Nie chcę jednak, żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka.

Tego lata, a dokładnie 26 lipca, miała miejsce rozprawa rozwodowa, na której zadecydowano o zakończeniu małżeństwa z orzeczeniem winy Kossakowskiego.

Zapadł już wyrok i to z orzeczeniem o winie. Martynie udało się ponoć udowodnić w sądzie, że całkowitą winę za rozpad małżeństwa ponosi jej były mąż. Wyrok jest nieprawomocny, możliwe więc, że Kossakowski zechce się od niego odwołać – przekazał informator Pudelka.

Od tego momentu minęło kilka miesięcy. Martyna postanowiła zrobić sobie przerwę od telewizji i tej jesieni nie zobaczymy Kobiety na krańcu świata. Co robi Kossakowski? Najnowsze zdjęcie zaniepokoiło fanów.

Nowe zdjęcie Przemka Kossakowskiego zaniepokoiło jego fanów

Przemek Kossakowski po rozwodzie zajął się przede wszystkim pracą w założonym przez siebie ośrodku terapeutycznym dla osób niepełnosprawnych.

Nie odpuścił także ukochanych podróży. Zdjęciami z kolejnych wojaży dzieli się w sieci. Najnowsza fotografia powstała w Albanii.

Gjirokastra, miasto srebrnych dachów i tysiąca schodów. Miejsce, które już wkrótce stanie się kolejną zadbaną i wysterylizowaną, turystyczną perłą Bałkanów. Na szczęście dzisiaj można jeszcze znaleźć tu szorstką prawdę zapuszczonych zaułków i ukruszonych elewacji – napisał.

Wygląd Przemka mocno poruszył jego fanów. Jest wyraźnie szczuplejszy i zapuścił brodę, w której widać siwe pasma.

  • Panie Przemku proszę zgolić zarost. Dodaje lat. Jest Pan taki przystojny i taki młody. Uwielbiam Pana bez zarostu.
  • Jakby trochę zapomniałeś co to fryzjer.
  • Aleś zarósł! – piszą internauci.

Też uważacie, że Kossakowski bez brody wygląda lepiej.


Przemek Kossakowski w Albanii

Przemek Kossakowski w Albanii

Przemek Kossakowski robi przetwory

Przemek Kossakowski robi przetwory

Przemek Kossakowski i Lidia Kazen

Przemek Kossakowski i Lidia Kazen

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×