Anna Lewandowska pokazała nieznane wnętrze swojego domu. Ściany ze szkła robią ogromne wrażenie. „Cudo”

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie. Pochwaliła się córeczką i wnętrzem mieszkania. Nowa fotka spodobała się internautom.

Anna Lewandowska cieszy się niemalejącą popularnością. Na bieżąco dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Pozwala im też realizować swoje pasje i poprawiać sylwetkę. Tysiące osób korzystają z jej aplikacji do treningów. Jeszcze inni jedzą na co dzień dietetyczne potrawy według jej przepisów. Lewandowska, choć jest znaną businesswoman, sama przyznaje, że najważniejsza jest dla niej rodzina. W wywiadzie z nami opowiedziała:

Zawsze myślę bardzo pozytywnie o wszystkich moich działaniach i biznesach. Jestem w tym bardzo konsekwentna. Chyba nigdy nie mam czasu na chwilę refleksji na swój temat. Skupiam się na dzieciaczkach, na swoim mężu, na jego karierze i na jego biznesach, i na moim zespole.

Anna od 2013 roku pozostaje w związku małżeńskim z Robertem Lewandowskim. Piłkarz i influencerka mają dwie córki: 4-letnią Klarę i roczną Laurę. Młoda mama bardzo dba o prywatność swoich latorośli. Raczej unika ona epatowania ich zdjęciami w przestrzeni publicznej. Tym razem zrobiła mały wyjątek. Pokazała na Instagramie zdjęcie swojego rocznego dziecka.

Nowe zdjęcie Anny Lewandowskiej. Jak wygląda malutka Laura?

Na nowym zdjęciu na profilu Anny Lewandowskiej widać Laurę, która jeździ po mieszkaniu na różowym rowerku. Dziewczynka jest już coraz większa.

Uwagę przykuwa też wystrój mieszkania Lewandowskich. Całość utrzymana jest w stonowanych barwach. Nieco tradycyjne panele kontrastują ze szklanym sufitem i szklanymi ścianami. Za oknami widać rozkwitającą jesień. Drzewa na podwórku Lewandowskich są już niemal w całości pokryte żółtymi i pomarańczowymi liśćmi.

Anna zadbała o obecność jesiennych elementów w samym mieszkaniu. Na stoliku, który znajduje się obok okna, widać dwie pomarańczowe dynie. Ich widok nasuwa skojarzenie ze zbliżającym się świętem Halloween (31 października). Warto też zwrócić uwagę na urokliwe krzesła i piękne lustro, w którym przegląda się mała Laura.

Lewandowska, w opisie zdjęcia, zapytała swoich fanów:

Dlaczego lubisz jesień?

Raczej nie doczekała się zbyt wielu odpowiedzi. Większość internautów skupiła się na chwaleniu wyglądu małej Laury i na komplementowaniu wystroju mieszkania.

  • Cudo – napisała Joanna Przetakiewicz.
  • Ale u Was pięknie.
  • Pięknie.
  • Przepiękne mieszkanie. Z takim widokiem, pokocham jesień, nawet pochmurną.
  • Piękne wnętrze!!!
  • Jakie wnętrze! – pisały inne internautki.

Tylko nieliczni instagramowicze odpowiedzieli na pytanie postawione przez celebrytkę. Wśród nich była Agata Rubik, która napisała:

Za kolorowe listki, do czasu kiedy są na drzewie, a tak poza tym, to właściwie nie lubię.

A czy wy lubicie jesień…? I przede wszystkim, jak oceniacie jesienny wystrój mieszkania Anny i Roberta Lewandowskich? Zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami!


Zdjęcie z Instagrama Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska zaszalała z fryzurą

2021.10.07 Warszawa Anna Lewandowska z corka FOT TER/FRB/AF EOS

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×