Szukaj

Oto nowe prowadzące „Dzień Dobry TVN”! Nie tylko Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do obsady

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Niedawno zawrzało na temat plotek o nowych prowadzących Dzień Dobry TVN. W sieci pojawiło się zdjęcie, które ujawniło wszystko. Kogo zobaczymy na antenie programu śniadaniowego?

Kinga Rusin kilka dni temu ogłosiła, że po piętnastu latach odchodzi z Dzień Dobry TVN. Na Instagramie wydała oficjalne oświadczenie, w którym zdradziła powody swojej decyzji. Podkreślała, że chce realizować kolejne marzenia, wykorzystując niezależność finansową, którą zyskała dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej:

Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna – napisała dziennikarka.

Od tego czasu w sieci zawrzało. Zarówno kolorowa prasa, jak i internauci prześcigali się w domysłach kto dołączy do ekipy DDTVN w zastępstwie Kingi. Padło mnóstwo nazwisk wśród nich były Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak czy Martyna Wojciechowska.

Smaczku dodał fakt, iż sam Edward Miszczak podczas jesiennej ramówki TVN postanowił wypowiedzieć się na ten temat. W kilku zdaniach powiedział, że sporo nazwisk jest w fazie testów i myśli, że już niedługo będzie mógł wypowiedzieć się na temat nowych osób. Jednak jeszcze wtedy z jego ust nie padło nic konkretnego.

Nowe prowadzące Dzień Dobry TVN. Kogo zobaczymy w programie?

Sama Kinga Rusin również postanowiła zabrać głos po fali niekończących się spekulacji. W swoim poście na Instagramie nie tylko podziękowała za lata udanej współpracy, ale również zdradziła, że wraz z Piotrem Kraśko nie może doczekać się swoich następców:

Z ciekawością czekamy z Piotrkiem Kraśko na naszych następców w DDTVN, czyli czym zakończy sie „polowanie na kolejną parę” prowadzących jak wyraził to wczoraj na konferencji ramówkowej dyr Miszczak.

Dziś w końcu wszystko zostało ujawnione. Paulina Krupińska dodała zdjęcie, na którym zobaczyliśmy nowe prowadzące.

Nasze nowe koleżanki z pracy – @aga_wozniak_starak @ewa_drzyzga witamy na pokładzie @dziendobrytvn – napisała.

Na potwierdzenie tych słów pojawił się także post na oficjalnym profilu programu.

Poznajcie nową parę prowadzących Dzień Dobry TVN! Do naszego zespołu dołączają @aga_wozniak_starak i @ewa_drzyzga. Powitajcie je gorąco i trzymajcie kciuki – czytamy pod zdjęciem.

Przyznamy, że już nie możemy się doczekać na odcinki z udziałem pań. Trzymamy mocno kciuki.


Nowe prowadzące Dzień Dobry TVN

Nowe prowadzące Dzień Dobry TVN

Nowe prowadzące Dzień Dobry TVN

Nowe prowadzące Dzień Dobry TVN

Nowe prowadzące Dzień Dobry TVN

Nowe prowadzące Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×