Tragiczne okoliczności śmierci Dawida Ozdoby. Nowe informacje trafiły do mediów

Nowe okoliczności śmierci Dawida Ozdoby

Nowe okoliczności śmierci Dawida Ozdoby

Dawid Ozdoba nie żyje. Najpierw informacje przekazali w sieci jego bliscy, a teraz pojawiło się potwierdzenie tragicznych wieści. Co wiadomo o śmierci 45-latka? 

W poniedziałek 3 października w mediach pojawiły się informacje o śmierci Dawida Ozdoby. Trener personalny i były zawodnik MMA Attack czy FAME MMA nie żyje. Potwierdzenie pojawiło się następnego dnia. Sportowca w sieci pożegnały matka, a także była partnerka Edyta Herbuś.

Dawid, spoczywaj w pokoju 🤍 Wysyłam CI z serca światło MIŁOŚCI. Bardzo proszę, aby komentowali ten post tylko ci, którzy chcą się do tego wspólnego świecenia przyłączać – napisała.

Smutne informacje zostały potwierdzone także przez Super Express w dwóch źródłach.

Dawid nie ukrywał, że zmaga się z depresją.

Teraz już to wiem – była to straszna depresja i trauma. Tam różne rzeczy się wydarzyły i teraz wróciłem do ludzi. Można powiedzieć, że po 3 latach… trochę jestem zdziwiony tym wszystkim. Kiedyś czułem to, a teraz chce wrócić ten pozytywny Ozdóbka do żywych. Zobaczymy jak to pójdzie – mówił w jendnym z nagrań Ozdoba.

Niestety wydarzyło się najgorsze, a portal Plejada, według nieoficjalnych informacji podał, że Dawid Ozdoba popełnił samobójstwo. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat okoliczności śmierci 45-latka.

Dawid Ozdoba nie żyje. Nowe informacje na temat okoliczności śmierci sportowca

Napływają nowe informacje w sprawie okoliczności śmierci Dawida Ozdoby.  Super Express potwierdził w dwóch źródłach, że ciało sportowca zostało odnalezione w jednym z warszawskich parków – Parku Picassa na Białołęce. Okoliczności śmierci są wyjaśniane przed odpowiednie służby, a w  sprawie wszczęto śledztwo.

Kim był Dawid Ozdoba?

Dawid Ozdoba był związany ze światem sportów walki. Był zawodnikiem organizacji MMA Attack i FAME MMA. Popularność w show-biznesie zdobył, po udziale w reality show Amazonki. Produkcję wygrał w duecie z Agnieszką Peczyńską, potem budził zainteresowanie mediów, kiedy związał się z Edytą Herbuś i występując w programie Taniec z Gwiazdami. Założył też pierwszą w Polsce formację chippendales Bad Boys. Dawid Ozdoba walczył z depresją. W chwili śmierci miał 45 lat.


Dawid Ozdoba w 2011 roku

Dawid Ozdoba w 2011 roku

Dawid Ozdoba w 2005 roku

Dawid Ozdoba w 2005 roku

Dawid Ozdoba obecnie

Dawid Ozdoba obecnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×