Nowe gwiazdy polskiego show-biznesu. Kto narobił zamieszania w 2018 roku?

gwiazdy 2018

gwiazdy 2018

Nowe gwiazdy w polskim show-biznesie

Mijające dwanaście miesięcy to czas, w którym podczas branżowych imprez i w mediach społecznościowych królowały znane i lubiane osoby. To także okres, w którym na czerwonym dywanie pojawiały się nowe postacie, a coraz większą rozpoznawalność zyskały osoby będące do tej pory na drugim planie. Kto w tym roku zainteresował media? 

Nowe twarze polskiego show-biznesu

Nie da się ukryć, że najlepszy sposób, który otwiera mniej znanym osobom furtkę do rozpoznawalności i popularności, jest udział w programie typu talent show, a także udział w przedsięwzięciu lub nawiązanie współpracy z marką na światową skalę.

Kiedy dodatkowo idzie on w parze z odpowiednim prowadzeniem mediów społecznościowych, w polskim show-biznesie w mgnieniu oka stery przejęły nowe nazwiska.

Julia Wieniawa

Chociaż Julia Wieniawa w polskim show-biznesie próbowała swoich sił już w 2017 r., dopiero te mijające dwanaście miesięcy może uznać za naprawdę udane. Młodej aktorce popularność przyniosła rola w Rodzince.pl, a potem było już tylko lepiej.

Rola w Kobietach mafii Patryka Vegi, twarz jednej z bardziej rozpoznawalnych marek butów czy wydanie debiutanckiego singla to dopiero początek w szerokiej gamie sukcesów. Jej nazwisko stało się sygnaturą profesjonalizmu, nic więc dziwnego, że marki chętnie rozpoczynają z nią współpracę.

Wieniawa jest także bardzo popularna w sieci. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 950 tysięcy osób. Pewne jest także, że aktorka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i z pewnością w przyszłym roku także będzie o niej głośno.

Julia Wieniawa na czerwonym dywanie - Cannes 2018

Julia Wieniawa na czerwonym dywanie – Cannes 2018

Joanna Kulig

Joanna Kulig, chociaż z aktorstwem związana jest od kilku lat, dopiero niedawno udało jej się zyskać międzynarodową sławę. Aktorka zagrała jedną z głównych ról w nagradzanym na świecie filmie Zimna wojna i od tego momentu jej kariera ruszyła.

Zwłaszcza, że obraz Pawła Pawlikowskiego w ostatnim czasie jest na fali popularności. Film zadebiutował w Cannes w 2018 roku i stał się międzynarodowym hitem. Własnie to sprawiło, że piękna blondynka z Polski jest na językach największych gwiazd i twórców Hollywood.

Aktorka już dołączyła do światowej agenci gwiazd, w której znajduje się m.in. Brad Pitt, a także udzieliła wywiadu dla amerykańskiego Vogue oraz Vanity Fair. 

Joanna obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie czeka na galę wręczenia Oscarów 2019, podczas której o nagrodę będzie walczyć film z jej udziałem. Mówi się również, że Joanna ma szansę dostać statuetkę dla najlepszej aktorki, co bez wątpienia byłoby ukoronowaniem znakomitego roku, który przeżyła.

Doskonale układa się także w jej życiu prywatnym. Kulig oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka.

Joanna Kulig w amerykańskim

Joanna Kulig w amerykańskim „Vanity Fair”

Kasia Dziurska

Kasia Dziurska to tancerka, trenerka i członkini Cheerleaders Gdynia, która – na zaproszenie Marcina Gortata – wystąpiła podczas jednego z meczów ligi NBA. Za namową władz Polsatu wzięła udział w ostatniej edycji Tańca z gwiazdami i na parkiecie poradziła sobie świetnie.

Ciekawostką jest fakt, że dokładność i staranność, którą można było zobaczyć na parkiecie, Kasia ma w sobie od dawna. To właśnie dlatego każdą klasę kończyła z wyróżnieniem, a na studiach za dobrą średnią dostawała stypendium naukowe. Myślała nawet o zostaniu prawnikiem, ale plany te porzuciła na rzecz sportu.

Ma na swoim koncie tytuły mistrzyni Polski, Europy i świata w fitnessie. Na jej półce jest ponad 15 medali, za to w szafie głównie treningowe ciuchy. Jak przyznała w jednym z wywiadów, zamiłowanie do sportu pochodzi z pasji:

Za wszystko odpowiadała pasja i wiara w to, że dam radę spełnić swoje marzenia – tłumaczy swój sukces Kasia.

W tanecznym show zajęła wysokie, drugie miejsce. Chociaż konkursu nie wygrała, zyskała przede wszystkim fanów, którzy od tego momentu śledzą jej działania w sieci.

Kasia Dziurska – Flesz Fashion Night 2018

Kasia Dziurska – Flesz Fashion Night 2018

Filip Szcześniak – Taco Hemingway

Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak na polskiej scenie muzycznej działa od 2011 r. Dopiero jednak kiedy rozstał się z poprzednią dziewczyną i zaczął spotykać się z Igą Lis, młodym raperem zaczęła interesować się kolorowa prasa.

Zakochani przez niemal od początku znajomości unikali komentowania łączącego ich uczucia, czym z pewnością podsycali zainteresowanie na swój temat. Zwłaszcza kiedy na rynku muzycznym pojawiła się płyta Cafe Belga, na której wokalista opowiedział o kulisach znajomości z pewną dziewczyną. Wówczas niemal pewne stało się to, że jego ukochana to córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa.

Taco w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy miał bardzo intensywny czas. Nie tylko regularnie koncertował, a bilety na każde z wydarzeń sprzedawały się błyskawicznie, ale także wydał dwa albumy. Café Belga do końca października rozszedł się w ponad 30 tys. kopii tym samym zdobywając status platynowy. Do końca 2018 roku album Soma 0,5 mg sprzedał się w około 100 tys. egzemplarzy płyt.

Taco Hemingway i Quebonafide

Taco Hemingway i Quebonafide

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska to aktorka, która z zawodem związana jest od najmłodszych lat. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie baśniowym Jana Jakuba Kolskiego, Jasminum, u boku Grażyny Błęckiej-Kolskiej i Janusza Gajosa. Od tego czasu pojawiała się w filmowych produkcjach i serialach, a na planie jednej z produkcji poznała swojego chłopaka Adama Zdrójkowskiego.

Wydaje się jednak, że Gąsiewska zainteresowanie mediów zdobyła w momencie, w którym pojawiła się w ostatniej edycji Tańca z gwiazdami. Młoda aktorka na parkiecie radziła sobie świetnie i kiedy odpadła w sieci rozpętała się prawdziwa burza.

Od tego momentu ze szczególną uwagą media zaczęły ją śledzić media. Aktorka jednak nie wykorzystuje rosnącej popularności, a wręcz przeciwnie. Skupia się na dalszym rozwoju kariery, a wkrótce w tym kierunku planuje zdobyć wykształcenie.

The story of my life. Historia naszego życia z Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim

The story of my life. Historia naszego życia z Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim

Monika Miller

Monika Miller to wnuczka Leszka Millera, która w polskim show-biznesie próbowała swoich sił już w zeszłym roku. Wówczas zaczęła być bardzo aktywna na Instagramie, gdzie nie stroniła od pokazywania wytatuowanego ciała. Chętnie wchodziła też w dyskusje z internautami.

W tym roku Miller uwagę kolorowej prasy przykuła w momencie kiedy poddała się metamorfozie przeprowadzonej przez Maję Sablewską. Z buntowniczej dziewczyny stała się niemalże damą i prezentuje się naprawdę pięknie i z klasą. Zwłaszcza, że kilka z porad stylistki nadal stosuje w życiu.

Nie da się ukryć, że mijające 12 miesięcy dla Moniki były trudnym czasem. Miller straciła ojca. Jego śmierć bez wątpienia ją załamała i sprawiła wiele bólu, ale dziewczyna ma przed sobą ogromną szansę na wymarzoną karierę.

Wnuczkę Millera zobaczymy w produkcji Raz, jeszcze raz – wystąpi u boku braci Mroczków i Piotra Cyrwusa. To dla niej nowość i na pewno ogromne wyzwanie, bo do tej pory nigdy nie miała styczności z prawdziwym planem filmowym.

Monika Miller pozuje topless

Monika Miller pozuje topless

Angelika Mucha

Angelika Mucha swoją przygodę i pierwsze kroki w social mediach stawiała w 2016 r. To własnie wtedy pod pseudonimem littlemooonster96 otworzyła swój kanał na Youtube, Snapchacie oraz Instagramie. Przez lata w sieci stworzyła imponujące imperium, a jej działania śledzą tysiące osób w Polsce.

Mucha znana jest z tego, że jest najsławniejszą fanką Justina Biebera w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że na jej kanałach nie brakuje relacji z koncertów na całym świecie, przygotowań, zagranicznych wycieczek.

W 2018 r. popularność z sieci postanowiła przenieść do telewizji. Wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, gdzie dzięki pomocy fanów, doszła bardzo daleko. Od tego momentu też częściej gości w kolorowej prasie, regularnie biorąc także udział w różnych branżowych imprezach.

Angelika Mucha - Agent Gwiazdy 4

Angelika Mucha – Agent Gwiazdy 4

Justyna Żyła

Justyna Żyła jeszcze do niedawna kojarzyła się z cichą i spokojną żoną skoczka narciarskiego Piotra Żyły, która trwałą u jego boku. Byli małżeństwem przecież przez 12 lat. Wszystko zmieniło się w tym roku. Para postanowiła się rozstać w błysku fleszów i na oczach użytkowników social mediów.

Justyna Żyła opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym informowała o tym, że skoczek zostawił ją i dwójkę dzieci. Podobno odszedł do innej kobiety. Temat ten dla Justyny był tak wrażliwy, że nie tylko komentowała go w sieci, ale także w kolorowej prasie.

Para jest już po rozwodzie. Żyła, jak na silną kobietę przystało, postanowiła nie siedzieć z założonymi rękami i postanowiła działać. Przez moment próbowała podbić Youtube, gdzie ruszyła z kanałem o nazwie UwaŻyła. Powstało jednak tylko kilka odcinków i przestała nagrywać.

Okazuje się, że nieprzypadkowo. Była żona skoczka narciarskiego prowadzi bowiem program:  Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!, w którym pomaga bohaterom w sytuacjach kryzysowych dojść do porozumienia.

Justyna Żyła na konferencji programu

Justyna Żyła na konferencji programu „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – Fit Lovers

Fit Lovers to duet, który tworzy popularna para blogerów, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, która w sieci zasłynęła zamiłowaniem do sportu. Oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie poznali się podczas treningu na jednej sali.

Ich wspólna kariera rozpoczęła się od prowadzenia bloga, na którym dzielili się poradami oraz planami treningowymi. Sposób w jaki to robili przysporzył im spore grono fanów, którzy regularnie śledzą nowości udostępniane przez parę w social mediach.

Niedawno wzięli udział w programie Ameryka Express, gdzie doszli aż do finału. Od tego momentu popularność z sieci, przenieśli do show-biznesu.

Finał Ameryka Express: FitLovers

Finał Ameryka Express: FitLovers

Siostry Godlewskie

Monika Esmeralda Godlewska i Gosia Godlewska pierwsze kroki w show-biznesie stawiały w zeszłym roku. To właśnie wówczas na YouTube pojawiły się pierwsze filmiki z ich udziałem, na których skąpo ubrane i mocno umalowane śpiewają covery znanych utworów.

Z racji tego, że obie nie mają specjalnego talentu do śpiewania, nagrania z nimi błyskawicznie stały się hitami internetu. Siostry poszły o krok dalej. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zaczęły pojawiać się regularnie na antenie 4 Fun TV, a także nagrały piosenki i teledyski.

Godlewskie decydowały się na niekonwencjonalne kroki. Z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej stworzyły piosenkę, w której klipie wyginają się do kamery wymalowane w biało-czerwoną flagę. W listopadzie natomiast z okazji święta Niepodległości zaśpiewały Mazurka Dąbrowskiego.

Ich wersja mało komu przypadła do gustu. Wręcz przeciwnie wywołała tak silne oburzenie, że o mały włos siostry za swoją interpretację polskiego hymnu zostałyby postawione przed sądem.

Siostry Godlewskie – 14 urodziny 4fun TV

Gwiazdy już ubrały swoje choinki i chwalą się nimi w internecie! Marina, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek… Kto jeszcze?

Plejada gwiazd na premierze spektaklu „Ucho Prezesa czyli Scheda”: Ola Żebrowska, Anna Cieślak, Cezary Pazura, Edyta Pazura, Renata Kaczoruk, Joanna Moro,

Telekamery 2019: Znamy wszystkich nominowanych! Joanna Kulig, Michał Szpak, Mikołaj Roznerski, Dorota Szelągowska… Kto jeszcze?

 


Julia Wieniawa na czerwonym dywanie - Cannes 2018

Julia Wieniawa na czerwonym dywanie - Cannes 2018

Taco Hemingway i Quebonafide

Taco Hemingway i Quebonafide

Joanna Kulig w amerykańskim

Joanna Kulig w amerykańskim "Vanity Fair"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×