Szukaj

Nowe fakty w sprawie zatrzymanie detektywa Rutkowskiego. Zapłacił świadkowi za fałszywe zeznania?

Krzysztof Rutkowski oskarżony o przekupowanie świadków

Krzysztof Rutkowski oskarżony o przekupowanie świadków

Detektyw Rutkowski podejrzany o płacenie świadkom

Sprawa Ewy Tylman poruszyła cały kraj. Przez kilka dni po zgłoszeniu jej zaginięcia, cała Polska była zaangażowana w poszukiwanie kobiety. Choć ostatecznie okazało się, że sprawdził się najgorszy z możliwych scenariuszy, sprawa wciąż nie ma końca i pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi.

Zobacz: Z ostatniej chwili: Ewa Tylman nie żyje!

W poszukiwania Ewy Tylman był też zaangażowany detektyw Krzysztof Rutkowski. W mediach pojawiły się sensacyjne doniesienia o tym, jakoby miał on przekupić jednego ze świadków w zamian za zeznania potwierdzające jego tezę tego, jak doszło do zaginięcia kobiety. Chodziło o sumę 10 000 złotych. Sam Rutkowski opisał szczegóły tych oskarżeń na swoim Facebooku:

CO SIĘ DZIEJE ZE SŁUŻBAMI W POLSCE???! Zostałem przesłuchany w charakterze świadka, ktoś spreparował przeciwko moim ludziom informacje jakoby mieli nakłaniać „świadka” do składania fałszywych zeznań… Dotyczy Karoliny K. – świadka, który zeznawał na policji, że NAJPRAWDOPODOBNIEJ mój pracownik z nią rozmawiał. Zostały zabezpieczone 3 telefony i 1 ipad, w tym jeden telefon należący do mojej klientki do której kierowane były groźby.

Detektyw Rutkowski zapowiedział, że pozwie prokuraturę i wszystkie media, które rozpowszechniają nieprawdziwe informacje na jego temat. Wytyka także prokuratorowi błędy, jakie zostały popełnione podczas postępowania:

CZY PROKURATOR ZDAJE SOBIE SPRAWĘ, ZE ZABIERAJĄC MI TELEFONY KOMÓRKOWE NARAZIŁ MNIE JAK RÓWNIEŻ MOJĄ RODZINĘ NA ZAGROŻENIE ŻYCIA BĄDŹ ZDROWIA W PRZYPADKU GDYBYM ZOSTAŁ ZAATAKOWANY PRZEZ BANDYTÓW.

Cała sprawa jest bardzo złożona i wciąż nie wiadomo, która strona ma w niej rację. Wciąż pozostaje wiele kwestii spornych. Wszystko wskazuje jednak na to, że z czasem poznamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Facebook Krzysztofa Rutkowskiego

Facebook Krzysztofa Rutkowskiego

scena z: Krzysztof Rutkowski, SK:, , fot. AKPA

Detektyw Rutkowski pomagał szukać Ewy Tylman

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski odpowiedział na oskarżenia prokuratury

 


Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    jastrzębska to szmata i nie usuwaj tego

  • good site buy critical thinking

    …Analytics Press teaches applied business analytics and critical thinking skills by publishing common problems in dashboard design and describes best practices in great detail. If you would like to buy 10 or more copies at once, please email us for U…

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×