Szokujące szczegóły ws. rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta dostały się do prasy. Aktor dusił własne dziecko! Opis jest wstrząsający

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Do prasy dostały się nowe szokujące informacje na temat konfliktu między Angeliną Jolie i Bradem Pittem. Przytoczono fragmenty pozwu. Przerażające.

Angelina Jolie i Brad Pitt ślub brali w 2014 r. w prywatnej kaplicy na terenie należącej do nich francuskiej winnicy Château Miraval. Wydawało się, że sielanka będzie trwała wiecznie. Wszystko skończyło się skandalicznym rozstaniem.

Nowe fakty w sprawie rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Co się działo na pokładzie samolotu?

We wrześniu 2016 r. Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód, podając jako powód rozpadu małżeństwa z Bradem Pittem różnice nie do pogodzenia. Od razu było wiadomo, że rozstanie sławnej pary nie będzie łatwe. Media przepowiadały, że sądowa batalia zmieni się w publiczne pranie brudów. Zwłaszcza że Jolie zażądała całkowitej opieki nad sześciorgiem dzieci, na co Pitt się nie zgodził, proponując opiekę 50/50.

Ponad 6 lat po złożeniu pozwu rozwodowego nie udało się im dojść do porozumienia. Właśnie wyszły na jaw nowe informacje na temat incydentu w samolocie, podczas którego Brad Pitt miał się zachowywać agresywnie wobec rodziny.

Według dokumentów, które rzekomo oglądali dziennikarze New York Times, Brad dusił jedno z dzieci i uderzył drugie w twarz oraz chwycił Jolie za głowę i potrząsał nią podczas pamiętnego lotu we wrześniu 2016 roku.

Najwyraźniej incydent zaczął się, gdy Brad oskarżył Angelinę o zbyt duże pobłażanie wobec ich dzieci. Następnie podążył za nią w kierunku łazienki, gdzie potrząsnął nią, a następnie chwycił ją za ramiona i potrząsnął nią ponownie, zanim wepchnął ją na ścianę łazienki. Następnie Pitt wielokrotnie uderzył w sufit samolotu, co skłoniło Jolie do opuszczenia łazienki.

Wylał piwo na Jolie; lał piwo i czerwone wino na dzieci – zdradzają dokumenty – Kiedy jedno z dzieci werbalnie broniło Jolie, Pitt rzucił się na własne dziecko, a Jolie chwyciła go od tyłu, aby go powstrzymać – napisał zespół prawny Angeliny – Aby zdjąć Jolie z pleców, Pitt rzucił się do tyłu na siedzenia samolotu, raniąc plecy i łokieć Jolie. Dzieci wpadły do ​​środka i wszystkie dzielnie próbowały jej bronić. Zanim to się skończyło, Pitt dusił jedno z dzieci i uderzył drugie w twarz. Niektóre dzieci błagały Pitta, żeby przestał. Wszyscy się bali.

Pitt ​​podczas lotu miał być napastliwy fizycznie i słownie.

Dołożyła wszelkich starań, aby chronić swoje dzieci przed ponownym przeżywaniem bólu, który Pitt zadał rodzinie tego dnia – dodali jej prawnicy – Ale kiedy Pitt złożył ten pozew, chcąc odzyskać kontrolę nad życiem finansowym Jolie i zmusić ją do ponownego dołączenia do byłego męża jako partnera biznesowego, zmusił Jolie do publicznej obrony siebie w tych kwestiach.

Co jeszcze kryje się za głośnym rozstanie pary?


Brad Pitt i Angelina Jolie | fot. ONS

Brad Pitt i Angelina Jolie | fot. ONS

The 81st Academy Awards - Arrivals - Los Angeles

The 81st Academy Awards - Arrivals - Los Angeles.Brad Pitt and Angelina Jolie arriving for the 81st Academy Awards at the Kodak Theatre, Los Angeles. URN:6911356

Angelina Jolie na Oscarach w 2014 roku

Angelina Jolie na Oscarach w 2014 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×