Nowe doniesienia w sprawie stanu zdrowia Michała Figurskiego. Dziennikarz przeszedł kolejną operację!

Michał Figurski przeszedł drugą operację

W niedzielę dowiedzieliśmy się, że Michał Figurski w ciężkim stanie trafił do szpitala. Dziennikarz musiał być natychmiast operowany, ponieważ pękł mu krwiak w mózgu. Po zabiegu został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, z której do tej pory go nie wybudzono. Jak informuje tabloid Super Express Michał musiał przejść kolejną operację, ponieważ pacjent ma słabą krzepliwość krwi. Z tym problemem zmagał się już od bardzo dawna.

On od kilku lat miał z tym problemy. Kiedyś miał operowaną nogę i lekarze długo nie mogli sobie poradzić z problemami po zabiegu. Miał też cukrzycę, brał leki na rozrzedzenie krwi. Stres, nadciśnienie, bóle głowy… Wszystko to ma przecież związek z jego stanem zdrowia – mówi znajoma Figurskiego.

Gazeta sugeruje, że krwiak mógł powstać na skutek nadciśnienia albo kłopotów związanych z krzepliwością krwi. Wykluczono tętniaka.

Przy łóżku dziennikarza czuwa jego partnerka Jagna, ale dziś widziano tam również jego byłą żonę – Odetę, która wychodząc ze szpitala miała łzy w oczach.

Zobacz: Odeta Moro odwiedziła Michała Figurskiego w szpitalu. Nie potrafiła opanować łez

Michał Figurski i Jagna Paulina Błażejewska

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×