Nowe gwiazdy w kampaniach sieci Orange: Olga Bołądź, Tomasz Schuchardt, Piotr Głowacki i Magdalena Popławska

Nowa rodzina Orange

Nowa rodzina Orange

Nowe gwiazdy w kampaniach Orange

Jesienią ubiegłego roku w serii reklam najpopularniejszej w Polsce sieci komórkowej Orange nastąpiły duże zmiany. Wcześniej w kampaniach reklamowych występowali bohaterowie serialu Rodzinka.pl. W najnowszych spotach ukazywane są perypetie nowej rodziny i jej przyjaciół zamieszkujących w jednym z apartamentowców, na parterze którego znajduje się salon sieci Orange. 

I tym razem Orange postawiło na popularne i lubiane przez widzów nazwiska. Oto nowa rodzina Orange w komplecie. Kto jest kim?

Piotr Głowacki – aktor, gra w gry komputerowe i uwielbia konsultować je z rodziną (rodzina uwielbia to mniej), używa młodzieżowego slangu. Jak mało kto zna się na technologicznych nowinkach i jak sam mówi: Nie ma to żadnego związku z potencjalnym kryzysem wieku średniego.

Zobacz także: Piotr Głowacki pokochał gry komputerowe

Magdalena Popławska – rówieśniczka Piotra, pracuje w małym biurze podróży i ma znajomych na całym świecie. Potrafi zorganizować niezapomniane wakacje wszystkim oprócz… samej siebie.

Zobacz także: Magdalena Popławska potrafi zorganizować niezapomniane wakacje

Olga Bołądź – dziennikarka, specjalistka od mody i najnowszych trendów. Nie rozstaje się z telefonem i laptopem. Prowadzi również bloga. Dziewczyna postaci, którą kreuje Tomasz Schuchardt.

Zobacz także: Olga Bołądź została blogerką modową

Zobacz także: Olga Bołądź z mężczyzną w kinie. Mamy film!

Tomasz Schuchardt – 28 letni fan muzyki, ekranowy partner bohaterki Olgi Bołądź, jest dziennikarzem muzycznym, ma własną audycję w radio, a do tego zdarza mu się występować jako DJ. Lubi internet i to wszystko, do czego ma dzięki niemu dostęp.

Zobacz także: Tomasz Schuchardt został dziennikarzem muzycznym

Kuba – dziecko, które ma swoje sposoby na wszystko. Uwielbia żartować, grać na syntezatorze i wzdychają do niego wszystkie koleżanki w szkole.

Ola – kocha języki obce, dba o porządek i trzyma sztamę z Kubą, który jest jej bratem.

Tenor – pies

Filip Opania – przyszły politolog, fan gier i dziewczyn. Dzięki rodzicom inwestującym w jego edukację jest na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

Marcin Stec – pracuje dla siebie i marzy o założeniu bistro. Potrafi wykorzystać nowe technologie.

Hubert – przedsiębiorczy student zarządzania i marketingu, który sam zarabia na swoje utrzymanie. W swoim CV zawarł, że wyprowadzał psy, był kelnerem, a w wakacje pracował za granicą.

Piotrek – najlepszy informatyki na roku. O urządzeniach elektronicznych wie wszystko i wszystko jest w stanie wyjaśnić logicznie. Wszystko oprócz… zachowań dziewczyn.

Zobacz także: Kulisy powstawania reklamy Orange [WIDEO]

Zobacz także: Gwiazdy Orange w windzie [WIDEO]

Zobacz także: Olga Bołądź prowokuje Tomasza Schuchardta na planie reklam Orange [WIDEO]

Nowa rodzina Orange

Nowa rodzina Orange/ fot. Facebook Orange


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×