Anna Dereszowska ZJECHANA za nową fryzurę. Internauci piszą, że wygląda okropnie. Naprawdę jest aż tak źle?

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska zmieniła fryzurę. Fani nie zostawili na niej suchej nitki. Twierdzą, że aktorka wygląda przez nią na o wiele starszą.

Anna Dereszowska to jedna z popularniejszych aktorek i wokalistek. Na początku XXI wieku debiutowała na scenach teatralnych. Rozpoznawalność przyniosły jej jednak role w popularnych serialach telewizyjnych, takich jak: Złotopolscy, M jak miłość, Glina, Tango z aniołem, Prawo Agaty, Przyjaciółki Klub szalonych dziewic. Talent aktorski Ani mogliśmy też podziwiać m.in. w Lejdis, Nigdy nie mów nigdy, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Mayday, Odwróceni, Randka w ciemno, Rojst, Testosteron, Porady na zdrady, Pech to nie grzech.

W życiu prywatnym Ania była związana z Piotrem Grabowskim, z którym ma córkę Lenę (ur. 2008). Obecnie jest narzeczoną Daniela Dunaka. Para ma dwójkę dzieci: Maksymiliana (ur. 2015) i urodzonego niedawno Aleksandra (ur. 2021). Jakiś czas temu rodzina zamieszkała wspólnie w wymarzonym domu na Mazurach. Ania opowiedziała o nim w „DDTVN”:

To rodzinny projekt, bo realizujemy go z narzeczonym. Robimy to z myślą o przyszłości naszej i naszych dzieci. Robimy to z myślą, żeby tam spędzać jak najwięcej czasu, żeby tam była nasza przestrzeń. Pracujemy nad tym od ponad roku. Długo trwał zakup, dużo perturbacji z załatwieniem formalności. Ale w końcu jest! Więc mam nadzieję, że nic nas nie odwiedzie już od budowy i samego programu.

Zdjęcia nowego lokum Anny, Daniela i ich dzieci zobaczycie TUTAJ. Poród i kupno domu to niejedyne nowości w życiu aktorki. Teraz postanowiła ona zmienić fryzurę.

Anna Dereszowska z nową fryzurą. Jak wygląda?

Anna Dereszowska dotychczas pojawiała się w długich włosach. Tym większe musiało być zdziwienie fanów, gdy zobaczyli jej nowe zdjęcie na Instagramie. Gwiazda pokazała się na nim w krótkich, kręconych włosach w kolorze ciemnego brązu. W opisie fotografii zapytała swoich followersów:

Tak, czy nie? Żeby nie było za późno. #haircut #zmiana #newproject #nowaja #szukamy #serial #ostreciecie.

Internauci byli niemal jednogłośni. Większość z nich po prostu zjechała fryzurę Dereszowskiej. To ich opinie:

  • Nieeee… Ciotka Ania???

  • Zdecydowanie nie.

  • Nie. Niestety w tej fryzurze wygląda Pani jak własna ciotka.

  • Rany Julek NIEEEE, jeden gest i z pięknej kobiety robi się babuszka…

  • Nooooooł.

Jedynie bardzo nieliczne osoby pochwaliły jej włosy.

  • Pani, to we wszystkim wygląda bosko!

  • Jak Ewa Minge wyglądasz.

  • Wow… Ania super, pozdrawiam.

Jak nie trudno się domyślić, nowa fryzura Ani to tylko peruka. Aktorka dodała potem nowsze zdjęcia, na których wyglądała już normalnie. Zdjęcie w peruce zobaczycie poniżej.

Czy Anna Dereszowska faktycznie wygląda w tym wydaniu aż tak źle?


Anna Dereszowska w nowej fryzurze

Anna Dereszowska w nowej fryzurze

Anna Dereszowska pokazała brzuch po porodzie

Anna Dereszowska pokazała brzuch po porodzie

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×