Oto dziewczyna bardzo znanego piłkarza

Nikoleta Lozanova - dziewczyna Cristiano Ronaldo

Nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo to jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Od kiedy gra w Realu Madryt nie schodzi z pierwszych stron gazet. To zasługa jego piłkarskich umiejętności, ale nie tylko.

Ronaldo znany jest z nieustających podbojów miłosnych. Chyba najdłużej, bo siedem lat, trwał jego związek z modelką Iriną Shayk. Rozstanie było jednak bardzo burzliwe. Cristiano zdecydował się nawet na usunięcie scen z udziałem modelki ze swojego biograficznego filmu. Spadła wówczas na niego fala krytyki. Ronaldo zdaje się tym nie przejmować. Teraz znów aż huczy od plotek wokół jego nowego związku. Piłkarz spotyka się podobno z bułgarską modelką Nikoletą Lozanovą.

Para poznała się na Instagramie. W ostatnich tygodniach piękność z Bałkanów regularnie bywa na meczach Królewskich, by dopingować CR7 – czytamy w hiszpańskich tabloidach

Lazanova ma opinię łamaczki serc sportowców. W przeszłości modelka pochodząca z Płowdiw była partnerką piłkarza Nikołaja Michajłowa. Kilka miesięcy temu pisano o romansie Lazanovej z tenisistą Grigorem Dimitrowem. To dla niej miał on porzucić Marię Szarapową.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia pięknej modelki.

Cristiano Ronaldo ma nową dziewczynę

Cristiano Ronaldo ma nową dziewczynę

Cristiano Ronaldo ma nową dziewczynę. Kim jest Nikoleta Lozanova?

Cristiano Ronaldo ma nową dziewczynę. Kim jest Nikoleta Lozanova?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×