Martini zmieniło butelkę! Dawid Woliński ocenia nowy design, a Agnieszka i Grzegorz Hyży zdradzają swoje ulubione drinki

Martini nowa butelka

Martini nowa butelka

Nowa butelka Martini

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego roku – wyścigi Formuły 1 w Soczi. Z tej okazji do Rosji poleciała plejada polskich gwiazd, które wspierały drużynę Martini Racing. Tuż przed rozpoczęciem emocjonującego rajdu, na gości czekała niezwykła niespodzianka w postaci prezentacji nowej butelki Martini. Ulubiona marka Jamesa Bonda wraca w swoim designie do czasów retro.

Jak nową butelkę Martini ocenia Dawid Woliński? Projektant doskonale orientuje się w trendach i znany jest ze świetnego wyczucia estetyki.

Podoba mi się to, że Martini wróciło do podstaw, do czasów retro. To jest taki drink, który kojarzy się zawsze z takim starym, fajnym hotelem. Z czasami, gdy kobiety były piękne, a mężczyźni szarmanccy. Piękne wytłoczenie, talia, trochę subtelniejszy kształt, grube szkło jak ze starej huty szkła. To dobrze robi. Pojawiły się też takie racingowe paski, co dużo wnosi do designu tej butelki. Myślę, że to bardzo dobry pomysł

Juror Top Model przyznaje, że chociaż rzadko sięga po alkohol, nigdy nie odmawia sobie Martini Prosecco.

Mój ulubiony drink… Ja rzadko łączę alkohole, dlatego bardzo lubię Martini Prosecco

Grzegorz Hyży zdradził nam, że jego ulubione drinki to te, po których czuje się dobrze. Taki stan zapewnia mu właśnie Martini:

Martini oczywiście i delikatne drinki, po których głowa nie boli

Agnieszka Hyży pochwaliła się, że sama potrafi przygotować mnóstwo drinków, a do grona swoich ulubionych zalicza orzeźwiające Mohito i brazylijską Carpirinhę:

Uwielbiam Mohito, bardzo lubię Carpirinha. I jestem bardzo dobra w robieniu drinków. Ostatnio hitem w naszym domu jest drink z zielonego ogórka, który robię na różne sposoby

Gwiazda Polsatu na co dzień dba też o dietę swojego ukochanego. Oboje wybierają wysokiej jakości produkty, którym zawdzięczają idealne sylwetki.

Zobacz: Taka żona to skarb! Agnieszka Popielewicz dba o dietę Grzegorza Hyżego. Czego nie może jeść? Lista jest bardzo długa

Prezentacja nowej butelki #martini #MARTINIRACING #zacznijzmartini #f1 #formula1 #sochi #russia #jastrzabpost #event ???

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

#jastrzabpost pozdrawia z #sochi #russia, a razem z nami #martini i #dawidwolinski #formula1 ?☀️?? #work #lovemyjob Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

#martini #jastrzabpost #martiniracing #russia #sochi #now ??????

Film zamieszczony przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×