Szukaj

Joanna Kulig skrytykowana za zdjęcie z katedrą Notre-Dame. Powstało chwilę przed tragicznym w skutkach pożarem

Joanna Kulig pożar Notre-Dame

Joanna Kulig była światkiem niewyobrażalnej tragedii, która 15 kwietnia spadła na Francuzów. Na jej oczach stanęła w ogniu słynna średniowieczna katedra Notre-Dame. Poruszona tym wydarzeniem polska aktorka opublikowała swoje zdjęcie, na którym ze smutną miną pozuje na tle średniowiecznego zabytku.

Bez wątpienia obecne największa uwaga światowych mediów jest skierowana w stronę Francji. 15 kwietnia późnym wieczorem stanęła w ogniu najsłynniejsza katedra świata Notre-Dame. Piękny zabytek światowej kultury oraz niepodważalny symbol kraju stanął w ogniu. W akcji ratunkowej wzięło udział ponad 400 strażaków, którzy robili wszystko, aby uratować monument z XII wieku. Pożar pochłonął jednak znaczną część katedry, jednak największe zagrożenie już minęło.

Obecnie cały świat zbiera środki na odbudowę genialnej budowli, jednak czy zniszczona ogniem katedra Notre-Dame powróci do swojej świetności? Na to pytanie nikt nie zna jeszcze odpowiedzi, bowiem straty są gigantyczne i w dalszym ciągu trwają szacowania zniszczeń zabytku. Tragedia przeraziła nie tylko Francuzów, również Polacy są wielce poruszeni pożarem. Swój ból wyrazili przedstawiciele rządu oraz polskie gwiazdy. Jedną z nich jest Joanna Kulig, która ostatnie dni spędza w Paryżu.

Joanna Kulig na znak solidarności z Francuzami opublikowała poruszające zdjęcie, które zrobiła chwilę przed wielką tragedią. Smutna aktorka pozuje na tle nienaruszonej jeszcze ogniem katedry Notre-Dame. Niestety piękny średniowieczny zabytek kilka godzin później stanął w płomieniach:

Kwiecień w Paryżu – napisała Joanna.

Okazało się, że niektórzy fani stwierdzili, że post aktorki został wklejony w nieodpowiedniej formie i złym momencie. Pod zdjęciem rozmarzonej Joanny Kulig pojawiło się sporo komentarzy zniesmaczonych internautów:

  • Zdjęcie dodane chyba w złym momencie
  • Pewnie nie specjalnie, ale takie trochę upssss
  • Niestety od dwóch godzin Paryż i świat płacze nad płonąca katedra Notre Dame, piękny Paryż a strata nieobliczalna dla kultury i sztuki świata???? nie mniej naszej uroczej i wspaniałej Pani Joannie życzę szczęścia i dalszych sukcesów
  • Świetnie trafiłaś… Upadek Paryża pożar Notre-Dame z pierwszego rzędu

Poruszona Joanna Kulig w odpowiedzi na te zarzuty natychmiast opublikowała na swoim InstaStories kolejne zdjęcie z Paryża. Tym razem aktorka pokazała płonącą katedrę Notre-Dame.

Co myślicie o zdjęciu Joanny Kulig, czy było ono na miejscu w tak dramatycznych okolicznościach?

Zobacz: Pożar katedry Notre Dame pochłonął niemal wszystko. Zdjęcia wnętrz rozrywają serce. Co udało się ocalić?

Zobacz: Pożar w Notre Dame wstrząsnął polskimi gwiazdami. Instagram zalała fala łamiących serce wpisów

Zobacz: PILNE: Płonie katedra Notre Dame w Paryżu! Trwa ewakuacja oraz wielka akcja ratunkowa! [WIDEO]


Joanna Kulig pozuje na tle katedry Notre Dame w Paryżu

Joanna Kulig pozuje na tle katedry Notre Dame w Paryżu

Katedra Notre Dame powstała w XVIII wieku

Katedra Notre Dame powstała w XVIII wieku

W Paryżu wybuchł pożar

W Paryżu wybuchł pożar

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×