Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Norwegia na Eurowizji 2017: Kim jest JOWST z piosenką Grab The Moment? [WIDEO]

JOWST Norwegia Eurowizja 2017


Norwegia na Eurowizji 2017 – JOWST z piosenką Grab The Moment

W tym roku Norwegię na Eurowizji 2017 reprezentuje JOWST, który wykonał piosenkę Grab The Moment.

Zespół swoim wykonaniem pozyskał sympatię telewidzów. Dzięki uzyskanym głosom JOWST awansował do ścisłego finału konkursu, który odbędzie już w najbliższą sobotę 13 maja.

Norwegia w 2009 roku, dzięki występowi wokalisty Alexandra Rybaka, który wykonał wówczas piosenkę Fairytale, odniosła spektakularne zwycięstwo. Rybak pobił wtedy aż trzy eurowizyjne rekordy: zdobył bowiem największą liczbę punktów w historii, miał największą przewagę nad wykonawcą, który uplasował się na drugim miejscu, a także otrzymał rekordową liczbę najwyższych not. Czy w tegorocznym konkursie JOWST sprosta zadaniu i dorówna poprzednikowi?

JOWST czyli Joakim With Steen urodził się w Trondheim 26 czerwca 1989 roku. Pracował jako nauczyciel, producent muzyczny, a także jako inżynier dźwięku. Jest autorem muzyki do prezentowanej na Eurowizji 2017 piosenki Grab The Moment, którą zaśpiewał Aleksander Walmann. Woklaista kilka lat temu wziął udział w norweskiej edycji programu The Voice. Obecnie pracuje nad swoją płytą. Swoim żywiołowym wykonaniem zauroczył i porwał do tańca publiczność.

Oby równie dobrze zaprezentował się podczas finału. Życzymy dalszych sukcesów!

Zaręczyny na Eurowizji 2017! Pierwsza taka sytuacja w historii konkursu! [WIDEO]

Norwegia na Eurowizji 2017

Norwegia na Eurowizji 2017

Nerwegia na Eurowizji

JOWST na Eurowizji 2017

Czy Kasia Moś wygra Eurowizję 2017?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×