Szukaj

Wystylizowana na dorosłą kobietę 5-letnia córka Kim Kardashian reklamuje luksusową markę. Pierwsza kampania North West budzi kontrowersje

Kim Kardashian, North West

Kim Kardashian, North West

North West w kampanii Fendi

To była tylko kwestia czasu. W rodzinie Kardashian-Jenner wszyscy prędzej czy później debiutują w show-biznesowym półświatku, i nie mówimy tu o zdjęciach paparazzi, a o pełnoprawnej sesji zdjęciowej, najlepiej dla jakiegoś projektanta lub magazynu. North West udało się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, a Kim Kardashian pęka z dumy.

Najstarsza pociecha Kanye Westa i słynnej celebrytki właśnie zadebiutowała w kampanii reklamowej u boku babci Kris Jenner i mamy. I to nie w byle jakiej kampanii, a dla cenionej, luksusowej włoskiej marki Fendi. To pierwsza prawdziwa modowa kampania dla dziewczynki i nie sposób odmówić jej uroku. Fendi wiedziało, co robi, wybierając do swojej nowej linii córkę najpopularniejszej matki w Stanach Zjednoczonych.

Kampania #MeAndMyPeekaboo skupia się przede wszystkim na rodzinie i została stworzona z okazji 10 rocznicy torebki Peekaboo. Na zdjęciach zapowiadających całą kampanię możemy zobaczyć North w towarzystwie mamy i babci, wylegującą się na trawie. Dziewczynka wygląda na niezwykle zadowoloną i trudno jej się dziwić, bo niewiele dzieci ma okazję zaistnieć w świecie branży rozrywkowej z takim przytupem.

Wcześniej w rolach modelek dla Peekaboo występowały córki Silvii Venturini Fendi, Delfina Delettrez Fendi oraz Leonetta Luciano Fendi. Brały w niej udział również pociechy Ewana McGregora – Clara i Esther.

Modeling i pociąg do luksusowych marek zdaje się płynąć we krwi małej North, która wygląda jak prawdziwa profesjonalistka na najnowszych zdjęciach. Myślicie, że będzie chciała robić karierę w tym kierunku?

Genialne zdjęcia! Kim Kardashian i Kanye West szaleją z dziećmi na zakupach! Mała North wyrasta na ikonę stylu!

Kim Kardashian zabrała dzieci do Disneylandu. Nawet tam prowokowała swoim strojem

Świąteczne zdjęcie córek Kim Kardashian to dzisiaj HIT! Internauci dawno nie byli tak rozczuelni


North West i Kim Kardashian w kampanii FENDI

North West i Kim Kardashian w kampanii FENDI

Kim Kardashian w kampanii FENDI

Kim Kardashian w kampanii FENDI

Kim Kardashian i Kanye West z North i Saintem na zakupach

Kim Kardashian i Kanye West z North i Saintem na zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×