Szukaj

North West to mały sobowtór Kim Kardashian. Już nie tylko wygląda, ale nawet pozuje jak matka

Kim Kardashian, North West

Kim Kardashian, North West

Najstarsza córka Kim Kardashian skończyła wczoraj 7 lat. Z tej okazji jej sławna mama dodała zdjęcia, na których możemy podziwiać niezwykłą urodę dziewczynki. North to jej mini wersja. 

Kim Kardashian jest jedną z najpopularniejszych celebrytek na świecie. W mediach zasłynęła już kilkanaście lat temu za sprawą udziału w reality-show, w którym występowała razem z rodzicami i rodzeństwem. Uwagę fanów przyciągnęły też liczne skandale z jej udziałem. Przez ostatnich kilka lat afery z jej udziałem nieco ucichły, a gwiazda sprawdza się w roli żony i matki.

Po dwóch nieudanych małżeństwach, które zakończyły się w niemiłej atmosferze, zdecydowała się wyjść za mąż po raz trzeci. Od 24 maja 2004 roku jest żoną rapera Kanye Westa. Para wspólnie wychowuję czwórkę dzieci: 7-letnią North West, 4-letniego Saint West, dwuletnią córkę Chicago West, oraz rocznego Psalm’a West. Dwie najmłodsze pociechy urodziła dla nich wynajęta surogatka. Dzieci celebrytki, podobnie jak ich mama, stały się małymi gwiazdami internetu.

Kim Kardashian świętuje urodziny najstarszej córki

Kardashian jest również jedną z największych gwiazd Instagrama. Jej profil społecznościowy obserwuje ponad 175 milionów osób na całym świecie. Ta imponująca liczba fanów przekłada się wprost proporcjonalnie na jej dochody jako influencerki. W social mediach gwiazdy możemy obejrzeć również całą masę pięknych rodzinnych kadrów. Fani często mogą podziwiać czwórkę jej roześmianych maluchów.

W ostatnim poście cała uwaga skupia się na najstarszej córce North West. Dziewczynka wczoraj obchodziła swoje siódme urodziny. Z tej okazji jej mama postanowiła opublikować kilka pamiątkowych zdjęć i filmów z jej udziałem.

Wszystkiego najlepszego z okazji siódmych urodzin mojego najstarszego dziecka North. Nie mogę uwierzyć, że masz już 7 lat. To szalone, jak czas szybko minął. Jesteś więcej niż wszystkim, o czym kiedykolwiek mogłam marzyć. Jesteś najbardziej kreatywnym projektantem w historii. Kocham Cię jak do Twojej obcej planety i spowrotem – napisała pod zdjęciem celebrytka.

Pod postem znalazła się cała masa życzeń dla uroczej siedmiolatki. W komentarzach fani rozpływają się również nad podobieństwem Kim i jej córki.

  • Jaka ona jest śliczna. Zupełnie jak mama.
  • Jesteście identyczne. Wszystkiego najlepszego.
  • To przecież mała Kim. Jest po prostu urocza.
  • North jest taka śliczna i pięknie pozuje do zdjęć.
  • Kim twoja córka wygląda zupełnie jak ty. Co za podobieństwo – czytamy w komentarzach.

Trudno nie zgodzić się z sympatykami gwiazdy, bo rzeczywiście córka Kim wygląda jak jej mini wersja. Widać, że gwiazda nauczyła ją również profesjonalnego pozowania do zdjęć. North precyzyjnie odwzorowuje pozy, z jakich słynie jej mama. Z taką niezwykłą urodą już teraz wróżymy jej wielką karierę w show-biznesie.


North West

North West

North West, Kim Kardashian

North West, Kim Kardashian

North West

North West

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×